Boulinga centrs "MĒNESS" - Slikts serviss

Labdien!
Gribētos pastāstīt par šo uzņēmumu, bet drīzāk personālu - fuj, vienvārdsakot.
Ienācām, vēlamies pasūtīt celiņu, atstāvam rindā, mums meitene ar melniem matiem nelaipnā tonī uzprasīja - "kā Jūs sauc?" - pateicām - iedeva lapiņu - uzrakstījām vārdus un kurpju izmērus, - pateica, ka tādi vārdi nepastāvot - Karīna, Megija un Agita - iedeva nepareizās kurpes un teica, ka tādu izmēru nav un vai nu ņemam šos vai ejam prom.
"Norijām" un gājām uz savu boulinga celiņu - mūs sauca "A, B un C" - Megija uzprasīja, lai nomaina, viņai pateica, ka nemainīs, kamēr neparādīsim pases, jo autovadītāju apliecības nederot (tikmēr pati sēdēja pie telefona un kaut kam rakstīja).
Piegājām pie bāra, uzprasījām grauzdiņus ar mērci un vieglos kokteiļus. Stāvēja 3 meitenes, no kurām viena tikai strādāja (ja var saukt par darbu uzbļaušanu par to ka ir par daudz darba un nav laika domāt kas ir viegli kokteiļi, tāpēc uztaisīs "standartiku", otra uzreiz aizgāja uzpīpēt, trešā pat neko nedarīja.
Samaksāju, eju atpakaļ pie celiņa, stāv melnmatainā meitene un kaut ko baksta datora ekrānā - uzprasīju ko dara - "nav tava darīšana".
Tur jau mana pacietība beidzās - pateicu, lai izsaudz menedžeri, atbilde- "citādi kas?" - atvainojos par izteicienu, bet tādām slampām jāstrādā bordelī, nevis atpūtas vietās.
Nepatīkami pavadīts vakars par 50 euro.

V VilnisBanga 26.11.2018

Tur personāls jau sen ir šausmīgs. Domāju, ka muti tur, ja ar viņiem runā spēcīgāki cilvēki. Droši vien, ka tādiem darbiniekiem tikai tur ir vieta (padot mēteļus un ieliet aliņu).