www.sudzibas.lv Mēness aptieka Vienmēr aizvērtā aptieka

Mēness Aptieka - Vienmēr aizvērtā aptieka

Aptieka uz Daugavgrīvas ielas (pie Unibanka) ļoti bieži neievēro savu darba laiku!Divas dienas atpakaļ mocījos lielās zobu sāpēs, 17.30 gāju uz aptieku, bet-CIET! Kaut gan darba laiks ir līdz 20.00. Un vasarā šāda parādība ir vairākas reizes nedēļā!Vai tiešām aptieka būtu tā vieta, kur tā rīkoties? Jocīgi.

A Alda 09.09.2008

8.09.2008 plkst.20.45 griezos pēc palīdzības Mēness aptiekā Āgenskalnā, pretim tirgum, un protams, palīdzība tika atteikta. Jutos ļoti slikti un gribēju izmērīt asins spiedienu, bet farmaceite atteica, ka pa dienu vajadzējis nākt nevis naktī. Pēc uzraksta uz durvīm sapratu, ka nakts tirdzniecība sākas no plkst. 22.00, tātad plkst 20.45 vēl nebija nakts.
Kad paprasīju, Jūs man atsakat palīdzēt, tā arī atbildēja …JĀ!
Taču atradās cita nosaukuma aptieka centrā, kur ar vislielāko laipnību izmērīja spiedienu, un ieteica, kas jādara un kādas zāles jādzer.

B back678 02.08.2016

Mēness Aptieka slikts klientu apkalpošanas serviss,jārīko apmācība klientu apkalpošanā!!!

B back678 02.08.2016

Medikamentu termiņu ievērošana,darba laika,klientu apkalpošana.

R Robyn 06.04.2018

Ja gribat, lai Jums pasaka, ka nav laika ar jums runt, nekad neiet uz T/C ALFA Mēness aptieku. Tur aptiekāre gadoa ar gaišiem matiem un brillēm pateica, ka NAV LAIKA KLAUSĪTIES MANĪ un, ka: "Pieņemu tikai kodolīgus pieteikumus" vai kaut kā tā. Pēc tādiem vārdiem bija sajūta, ka aplēja ar auksu dušu un protams paliku bez zālēm. Nekad aptiekās nav bijusi saskare ar tik izili rupju servisu.

N neapmierinātais1001 07.12.2019
slikts serviss

Kurjers nerunā latviski un kategoriski atsakās to darīt. Nespēj atrast piegādes adresi.