Mēness Aptieka - Slikts serviss

Rīgā, Barona Centra "Mēness aptieka" nepieklājīga aptiekāre (kundze gados), kas:

1) Piedāvā dārgākos medikamentus un tikai pēc pieprasījuma tomēr parāda lētākos.

2) Uz aizrādījumu, kāpēc sāk ar dārgākajiem, atļaujās paaugstinātā tonī stāstīt, ka pircēji paši nezinot ko vēloties. Atstājot aptieku, skanēja pavadoša kliegšana no aizmugures.

U

P Pretenzija Pretenzija 31.03.2017

Es vairs neeju šo mēness, a-aptieka, euro aptiekas tīklos, jo arī tur ir mārketinga bizness, ne cilvēcība, reti, kad ir citādāka aptiekāre, bet viņas dara savu darbu, ko saskaņo ar vadītāju, ko liek to dara!
Eju mazākās aptiekās iekšā, citi piedāvājumi un izcenojumi.

H Hekate 01.04.2017

Nesen taču medijos bija raksts, ka aptiekāriem skatās vidējo čeka summu. Viņi ir ieinteresēti pārdot vairāk un dārgāk.

"kāpēc sāk ar dārgākajiem" - nu nevar taču aptiekāre zināt, ka esat vienkārši pārģērbti bomži. Saprotams, ka sāk ar labāko un kvalitatīvāko zāļu piedāvājumu.

alergologs 03.04.2017

Sen neesmu tā smējies :D

I Inese 26.11.2019

Tiiko biju šajā aptiekā un uzrāvos uz šo pašu sievieti gados. Palūdzu kādu kremu ko uzsmērēt uz rētu lai ātrāk sadzīst. Rupji atbildēja ka nezin ko man vajag lai dodu dokumentu. Es pateicu arī kādu labu mitrinošu sejas kremu var varbūt piedāvāt. Nošņāca, ka nezin ko man vajag un aizgriezās. Atteicās mani apkalpot. Es būtu nopirkusi arī par 70 eiro kremu, bet nē ...būs jāraksta sūdzība. Paldies Mēness aptiekai. Kā juriste esmu sajūsmā par jūsu kompetentajiem darbiniekiem, kas neko nezin un nesaprot. Rīt iešu uz Eiroaptieku.