Mēness Aptieka - Slikts serviss

1. Vai kādreiz origo aptieku atver arī laikā? Aptiekāre stāv un lūr aiz Letes kā cilvēki gaida aptiekas atvēršanu! Ātrāk par 8: 05 ejot garām, tur nekad nav vaļā. Pēdējo reizi gaidīju līdz 8: 09, atvēra, un aizgāja uz noliktavu. Forši, ne? : d pateicu pāris vārdus un aizgāju, saprotot, ka tikmēr Latvijas aptiekā ar tādu attieksmi neesmu nekad saskarusies. Un tā aptieka zaudē ne tikai klientus, bet arī savu ''labo'' slavu!
2. Varbūt vajag pārskatīt personālu? Ja aptiekāre neatšķir ķērpjus no kumelītēm un analgīnu no citramona, tad nu atvainojiet, par ko mēs te vispār runājam? ! Un te ir runa par to pašu origo mēness aptieku. Aptiekāre tumšiem matiem, precīzi 10. Maijs, pusdienlaiks! Teiksiet, lai nosaucu viņas vārdu? - pasekojiet līdzi vai viņas maz vispār lieto šis nozīmītes! No abām reizēm, kad attieksme ir bijusi 0 un vēlos piefiksēt vārdu, tāds nemaz nekur nav atrodams!
3. Attieksme - vairākās Rīgas centra mēness aptiekās attieksme ir gaužām skumja! Es saprotu, ka ir dienas un ir nedienas, bet ja klients pret tevi izturās ar cieņu, tad pretī sagaida to pašu, nevis piedodiet, atvainojiet, sūdainu attieksmi kā no zemiskas lauku vecenes!

18.05.2021

I

M Mēness aptieka 19.05.2021

Labdien!
Paldies, par informāciju.
Lai varētu ātrāk nodot uz izskatīšanu un lēmuma pieņemšanu, nepieciešams precizēt aptiekas adresi, kuru Jūs apmeklējāt.
Visērtāk to būs izdarīt šeit: https://www.menessaptieka.lv/aptiekas