www.sudzibas.lv Mēness aptieka Rupja apkalposana

Mēness Aptieka - Rupja apkalposana

Esmu no ASV. Piektaja Rigas apmiecomanas diena ,dvamies uz Rigas centraltirgu. Mans virs, budams amrikanis,atpazina,ka piena paviljona aiz stikla durvim ir aptieka. Meness Aptieka!!!!!!
Man bija kauns,ka manam viram bija jaredz tas... 1) kasiere bija loti rupja uz vcu latviesu tantinu (kasiere bija gados un krievite),
2)es biju tresa ai tantinas ,gandriz neizatureju ,jo biju gatava stingri runaties ar vinu,bet par laimi latviete aiz manis izlidzeja vinai( es neesmu bijusi Latvija 7 gadus un maz ko zinu oar noteikumiem,itseciski,kad tantina stridejas par atlaidem);
3) pienaca mana karta ...mans pirkums bija 2 zlenina piliena pudelites un lupu zimulis....shi krievu kasiere neko nezinaja ka darboties ar kreditkarti....teica man,ka nedarbojas,es vinai mieriga laqtv.valoda teicu,ka esam izmantojusi so ASV kreditkarti daudzos veikalos un citas aptiekas,ta ka tas tarbojas. Vina bija tik rupja,ka astvieda to mums atpakal un mes nedabujaqm neko. Mans virs teica,ka vins nekad nekad neapmeklesot Rigas centraltirgu,lai ari kada veca vesture tai ir. Ir zinams teicins..."viens darvas piliens saboja mdus mucu"...nu taaa luuuk krievu aptiekare to izdarija.

L lilly 27.06.2014

Jaaa! Ja butu latviete, noteikti ta nebutu! Tas ir aptuveni tavas domas? :)

Z Zvezda! 27.06.2014

:))))! Amerikanskij mentalitet! I nado ze bilo esce : Mi ispoljzovali etu ASV kartu... Cirk s konjami!!! Nu ti takaja krutaja, obaldetj!

D dambitis12 27.06.2014

zvezda, pošla ti žopu, nadojela, debilnaja russkaja svinja!

Z Zvezda! 27.06.2014

OOOO! A vot i latishskaja kuljtura i elita prosnulasj! Ti menja ochenj, ochenj zadel!

donna b 27.06.2014

Ja Tev bija Amercan express, tad so karti biezi vien Latvijaa nepienem, kur vel tirguu... Un ja esi tik kulturala un jutiga, varbut butu verts pirms so sudzibu publicet, parlasit to un parbaudit savas kludas, knapi var saprast ko Tu raksti! Un ja, protams ka Centraltirgus tagad bankrotes no ta ka paris cilveku tagad to neapmekles, nu smiekligi vienkarsi... Starp citu, vairakas reizes esmu bijusi ASV un my god, how many people at cash desks can barely speak any comprehensible English! I think you know what nationalities we I mean.

O olga8883 03.07.2014

nu esli ti objasnjala, tak ze kak piwew, to i ja bi ne ponjala 4to tebe voobwe nado:)))))))

M Marika Šeptunova 09.06.2017

Nevajag iedomaties,ka tikai tapec,ka esi no ASV,seit LV pret tevi izturesies ka pret VIP personu! Seit apkalposana un noteikumi prieks visiem ir vienadi!

D Diāna1983 27.11.2019

Mēness aptiekā pret visiem vienāda attieksme-rupja un nekompetenta! kāda nozīme krievs vai latvietis, bomzis vai miljonārs, tāpat vecās marazmātiķes dirst pasūta pircēju.

R Robyn 06.04.2018

Ja gribat, lai Jums pasaka, ka nav laika ar jums runāt, nekad neiet uz T/C ALFA Mēness aptieku. Tur aptiekāre gados ar gaišiem matiem un brillēm pateica, ka NAV LAIKA KLAUSĪTIES MANĪ un, ka: "Pieņemu tikai kodolīgus pieteikumus" vai kaut kā tā. Pēc tādiem vārdiem bija sajūta, ka aplēja ar auksu dušu un protams paliku bez zālēm. Nekad aptiekās nav bijusi saskare ar tik izili rupju servisu.