www.sudzibas.lv Mēness aptieka problēmas ar E-veselību

Mēness Aptieka - problēmas ar E-veselību

E-veselība kas ellē tas ir, bļin cilvēkiem jānosprāgst laikam tāpēc tā e-veselība ir domāta, jo cilvēks invalīds aizbrauc pēc zālēm uz pilsētu un ieiet visās aptiekās un aptiekās pasaka kad zāles nav dabujamas jo internets uzkāries un nevar dabūt zāles, ko darīt jānosprāgst, no tā kad nevar zāles dabūt nervi uzvilkti asinspiediens arī kāpj un zāļu nav un autobuss tik iet divas reizes nedēļā! Kas pa lietu tiešām kautkāds sviests bļin tā sistēma reāli nestrādā un reāli tiešām lauku cilvēkam jāpaliek bez zālēm un tikai tāpēc kad sistēma un nets karās bļin!?

N Nikolaas 12.01.2018

E-veselība, gluži kā E-talons ir naudas atmazgāšana.

Arnis Pētersons 12.01.2018

Mēnes aptiekas.

M Mēness aptieka 15.01.2018

Labdien! Paldies par sniegto infomāciju un, protams, atvainojamies par radušos situāciju, bet vēlamies vērst jūsu uzmanību uz to, ka Mēness aptiekās elektroniskās receptes apkalpo jau no pagājušā gada vasaras un šobrīd problēmas rodas, jo NVD savā pusē veic atjauninājumus, kā rezultātā ir pārrāvumi sistēmas darbībā, ko diemžēlk mēs nevaram ietekmēt.

C critical thinker 14.01.2018

jā, protams, tas ir vērsts tieši pret lauku iedzīvotājiem. kāpēc pāķi iedomājas, ka ir kāda īpaša šķira?

K KKaķis 15.01.2018

man kaut kā neliekas ka e-veselība būtu jāvaino, ja internets nestrādā. bet psihiatrs gan Tev noderetu.

Ventilators 15.01.2018

Bez tā, ka sūdzība ir šeit, rakstiet un zvaniet arī uz inspekciju: [slēpt]@vi.gov.lv
Laikus, filiāli, utt. Lai arī viņi zina, kurā galā risināt problēmu, šādos gadījumos. Paies laiks, kamēr pielāgosies visiem gadījumiem, bet bez sūdzībām tieši viņiem, nekas nerisināsies. Šaubos, vai te sēdēs kāds un prasīsis kaut ko detalizēti.

S saule123456789 30.01.2018

Tāpēc ir jāizvēlas Apotheka, tur vienmēr viss strādā.