www.sudzibas.lv Mēness aptieka Nelaipna apkalpošana

Mēness Aptieka - Nelaipna apkalpošana

Jau otro reizi mani apkalpo pārdevēja,kuras tonis ir vienkārši aizvainojošs. Krievu tautības meitene ,kura runā latviski.(jauna, aptiekā pie Elvi) Uz aptieku cilvēki neiet izklaidēties,tātad ir nepieciešamība.Diemžēl viņa nav īstajā vietā. Pieredzējušās pārdevējas VIENMĒR bija laipnas un atsaucīgas.

Papildināts Aprikoze 21.09.2018

Aptieka ir Siguldā

Ap

Cr critical thinker 21.09.2018

labi vēl, ka ne kaukāza nacionalitātes persona. krievu meitene. krievu meitene. kāpēc tur jābāž tā 'tautība'?

Да не долго ждать, для украинцев сделали исключение: для устройства на работу в Латвии гражданам Украины... ВНИМАНИЕ!.. НЕ НУЖНО ЗНАТЬ ЛАТЫШСКИЙ ЯЗЫК! ЭТО УЖЕ ЗАКРЕПЛЕНО ЗАКОНАМИ ЛАТВИИ!

Представляю что будет твориться в аптеках и в такси когда туда хлынут арабы и негры! А это уже реально на 100%!

Кстати, не далее как в среду там был... Правда в местах торговли я общаюсь исключительно на латышском языке и в этой аптеке (в бывшем Доме быта, рядом с казино) у меня проблем не было...

аp Аprikoze 22.09.2018

Meitene sāka skaļi smieties, kad paprasīju līdzekli pret bakteriālo vaginozi. Kas tur smieklīgs pasakiet man!

Ap Aprikoze 22.09.2018

Nelieto svešu vārdu,ja nezini par ko bija saruna. Tautību minēju tāpēc,lai būtu zināms par kuru personu ir runa.