www.sudzibas.lv Mēness aptieka Negatiiva,pazemojosha apkalposhana

Mēness Aptieka - Negatiiva,pazemojosha apkalposhana

Labvakar. Biju shodien muusu aptiekaa, kur vairs nespeershu kaaju. Katru reizi, kad ja-
peerk zaales (es pensionaare) man paliek slikti, jo tur straada taada farmaceite (ists vampiirs). Rupja iztureeshana pret cilveekiem, pazemoshana (kad atgaadinu par 5% atlaidi), rezultaataa-sabojaats garastaavoklis uz visu dienu. Taadaa aptiekaa,perkot zaales pie taadaa farmaceita, pie veseliibas netiksi.Jauna sieviete laikam neprot pat pasmaidit cilveekiem, kuri naak peec palidziibas. Darbaa vajag buut laipnai, sevishki APTIEKAA.Luugums atsuutit muusu aptiekaa smaidoshu un patiikamu farmaceitu.

B Beta 24.05.2012

Saprotu kundzes sarūgtinājumu, tomēr, manuprāt, pieprasīt no cilvēka smaidīt ir muļķīgi. Var pieprasīt pieklājīgu, godprātīgu attieksmi. Bet obligāti smaidīt un būt nepārtraukti laipnam - nezinu gan. Man liekas, ka tas nu ir nereāli. Ārzemēs, jā, tur viņi "uzliek"mākslīgu smaidu sejā un brīžiem pat redzi kā piespiežoties runā laipni. Man tas nav vajadzīgs. Ja aptiekārei nav vēlmes smaidīt un un bārstīties ar laipnībām, tas ir lieki, tāpat būs jūtams, ka tas nav patiesi.
Katrs cilvēks ir tāds, kāds viņš ir, un ja darbinieks godprātīgi pilda darbu, ir pieklājīgs, kulturāls (kas gan arī diemžēl pieklibo dažkārt), tad tas jau ir lieliski.
P.S. Es nestrādāju ne par farmaceiti aptiekā, ne pārdevēju.