www.sudzibas.lv Mēness aptieka pardod stirpras nervu zales bez recepteem

Mēness Aptieka Mols - pardod stirpras nervu zales bez recepteem

Gribeju bridinaat noteiktaas instances ka Mēness aptiekā T/C Mols pārdevēja vārdā Irina - pārdod ļoti stipras nervu zāles kā arī citsu reibinošus līdzekļus bez receptes.

L Lelle 28.04.2008

Gribeju bridinat noteiktaas instances ka Mēness aptiekā T/C Mols pārdevēja vārdā Irina - pārdod ļoti stipras nervu zāles kā arī citsu reibinošus līdzekļus bez receptes.

A anita 28.04.2008

njaa...izskataas kaads te smagi riskee pazaudeet medicinisko licensi!

L Lelle 28.04.2008

kas par swiestu, ko raksta Lilita...pats peerku tajaa aptiekaa zaales, pie tass pashas aptiekaares Irinas, vinja ir stingra un vienmeer paarbauda receptes u.t.t

D Daiga 28.04.2008

O, atklājums!!!... ja vajag zāles bez receptes, tad dodies uz aptieku centrāltirgū un tur var jebkādas dabūt.

S sigita 29.04.2008

Super, tas labi, ka pateici! Paldies, Lilita! Zinasu, kur dabut. Riebjas, ka Latvija kemojas pakal vecajam EU valstim un katram niekam recepti vajag.
Vai vina miega zales ari pardod?

H heloo 29.04.2008

jaa tieshaam pa traku ar taam recepteem es ar lapraat ko vieglu panjemtu:)
nepatisksanas jau vinjai sanaaktu

H heloo 29.04.2008

Irinai... klimakss saakaas...

E es 30.04.2008

Man jau liekas, ka Lilita istaja varda Liga soreiz ir parsavusi par stripu, jo personiska raxtura problemas risina savadak, nevis kautkadas mulkiibas raksta. Un Ligai jau nu gan deretu kada nomierinosa ripinja

N Nata 19.08.2008

Murgs!!! Katra menēša beigas katrai aptiekai jataisa atskaites par uzskaites medikamentiem un visam receptēm, tas viss ļoti ātri atklatos.Neviens farmaceits ta neriskētu ar savu darba licenci un darba vietu... Izdomajiet kaut ko gudrako, ja jau tik stipri gribas tai nabāgai Irīnai uztaisīt nepatikšanas... Kauns...tik zemiski...

T toony 25.08.2008

Tāda reklāma...gan jau tīņi skriešus skrēja uz aptieku pēc apreibinošajiem līdzekļiem =)) bet tas, ka dažās aptiekās pārdod recepšu zāles bez receptēm - tas nu ir fakts. Dažreiz tas pat ir labi, jo neizprotamu iemeslu dēļ arī Nimesil ir ar recepti, bet gadās ka ļoti vajag. Tad aptiekāres ar izpalīdz un kā viņas atskaitās - nav ne jausmas.

Z Zance 14.03.2009

Ja jau liek tik nopietnu sūdzību, tad vajag vismaz uzrakstīt kādas tieši zāles deva??!! ja jau aptieku un farmaceiti var tik konkrēti nosaukt, tad vajag arī zāles konkrēti nosaukt! Citādi varbūt arī baldriāņi Jums skaitās nopietnas nervu zāles!

J Jeļena 14.12.2009

polnij BRED! TAKIE PREPARATI NI ODNA APTEKA GORODA NE PRODAST BEZ RECEPTA!
Chto neset eta dura izvestno toljko ej samoj! Esli ona boljnaja, to eto uze navsegda! i ne4ego gnatj na farmacevtov.
Mozet dlja nee valerianka-eto siljnoe lekarstvo!

T tasinka 05.04.2016

piedodiet betkaa man bija to ka es negribeju pie arsta iet lieku naudu teretjo launaak jau nepaliks