Mēness Aptieka - Mēstules

Regulāri saņemu no mēness aptiekas e-pastā vēstules, no kurām nav iespējams atteikties (e-pastā gan ir norādīta adrese uz kuru sūtīt atteikumu, bet uz šo adresi atteikuma e-pastu nosūtīt nav iespējams).

Bez tam - Latvijā izsūtīt e-pasta vēstules ar tematu "izsūtīšana" ir vismaz nepieklājīgi. Ar kuru vietu šie "izsūtītāji" domā?

J

N nuja 21.11.2011

tad ta problēma. Ieej opcijās un uzliec filtru.

K [email protected] 21.11.2011

man ari tracina tas [slēpt]@

M Marita 22.11.2011

Taapat tas "Dormeo" matracis daraas...netiec valaa..nepietiek, ka TV jaskataas katru dienu vinu tizlie giimji veel taas e-vestules>Meginaju atsacities ..nekas nesanaak! Pajolinu kantoris..es labaak uz griidas guleshu nekaa matraci no viniem pirkt.Jau dzirdot Dormeo vardu vemt gribas.Ko arii daru..

S Sauliite 22.11.2011

Bezmaksas e-pastus nav obligāti jāizmanto, nepatīk reklāmas - taisiet e-pastus ar filtriem!

M Mareks 22.11.2011

Toties man Mēness aptieka regulāri sūta pa pastu prezervatīvus