Mēness Aptieka - Krāpšana

Labs biznesa modeļos mēness aptiekai, ieraudzīju bukletā internetā atlaidi produktam, nevis emenessaptieka, bet parastajā orģinālajā mājas lapā, precēm, kam aptiekā jābūt atlaidēm. Norezervēju preci pa atlaidi tuvākajā aptiekā, atbraucu pakaļ un man Saka, ka prece maksā par 30 % vairāk nekā piedāvājumā, nebiju pamanījis, ka internetā bija rakstīts, ka Cenas var atšķirties aptiekā, tātad jauns biznesa modelis jaunajiem uzņēmējiem, ierakstam akcijas cenu lētu internetā bukletā, kas paredzēts uz vietas pirkšanai, uzrakstam, ka tā var atšķirties maziem burtiem un iztērējot savu laiku, degvielu atbraucot Cena pieaug par 30%. Izcils biznesa modelis varējāt jau likt Cena par 100 % augstāk arī.

23.07.2022

H

Good Intentions 24.07.2022

Pats vainīgs, ka neieraudzīji, bet tā vairums vietās ir šada prakse.

H haralds300 24.07.2022

Ieraudzīju gan , ka cena bukletā ar rezervāciju ir 9 ar kapeikām un rezervēju arī ,bet atbraucot ir pāri 12 eur ,tas tgd ir normāli ,ka norezervē preci par tādu cenu un atbraucot +30 % , tad jau tu paskaties maxima bukletā preci pa 100 eur un atbraucot uz veikalu viņa 130 eur maksās ,tas tev liktos ok?