Mēness Aptieka - krāpšana

Aizgāju uz aptieku pasūtīt zāles, kas divu dienu laikā būšot gatavas. Zāļu summa būšot aptuveni 7-8Ls. Iemaksāju 3Ls (obligātais maksājums). Protams, čeks tiek nozaudēts, kā tas nereti gadās. Eju pakaļ zālēm, kuru kopējā summa izrādās ir 14Ls. Tas būtu vēl sīkums, bet, tā kā man nav čeka, zāļu summa jāapmaksā pilnā apmērā, kas man sķiet visvienkāršākā klientu krāpšana, jo domāju, ka čeku nozaudēšana ir visai bieža parādība. Uz priekšlikumu apskatīties savos iepriekšējās dienas pierakstos (zāles nemaz tik daudz nepasūta, lai neatrastu)vai čeka lentē par avansa maksājumu, tiek atbildēts, ka bez čeka ir pilna summa un viss. Rezultātā zāles man nosaukto 7Ls vietā izmakāja 17Ls.
Jūtos apkrāpta. Manuprāt, ja ir iemaksātā summa, kas ir OBLIGĀTA, bez kuras zāles NEIZGATAVO(kā tiku aptiekā informēta), jau ir 100% pierādījums, ka iemaksa ir veikta. Kāds vēl čeks!!!

E

Komentāri (6)

A afd 29.10.2010

tizlums

V Vinnijs Pūks 30.10.2010

Man diezgan bieži sanāk iet uz aptieku pēc "pasūtāmajām" zālēm. Sākumā cītīgi ņēma to iemaksu, pēc tam neņēma, tagad - kā nu kuro reizi. Man jau šķiet, ka tas nav nekāds obligātais maksājums, bet viņi pēc deguna skatās. Tāpēc var gadīties, ka viņiem šķiet, ka nav samaksāts, bet Jūs esat samaksājusi. Vispār jau tāda situācija nedrīkstētu rasties, tas vienkārši parāda, ka viņiem tur ar darba organizāciju kaut kas galīgi nav kārtībā.
Tiesa gan, man nekad nekādas problēmas īsti nav bijušas.

S Siventinsh 31.10.2010

Piekriitu vinnijam Puukam

L LAURA 08.02.2011

Aptieka izgatavo zāles, bet bieži tam pakaļ neatnāk. Tad nu paņem priekšapmaksu, lai klients noteikti tās izņemtu, savādāk(ekstemporālām zālēm bieži ātrāk beidzas termiņš) nakas pasiem no savas kabatas maksāt.
Par tām summām, vispār ētiskāk ir farmaceitam sazvanīt aptieku, kur taisa šīs zāles, paprasīt, cik nu tas viss maksās. Bet parasti pasaka aptuveno summu, ja zin. Tāpēc tik nepatīkama situācija.
Bet par tiem čekiem, tas gan ir dumi. Pie mums tā nav...

Z Zinaida 08.02.2011

A prezervativi specialno dlja negrov zakazatj mozno?

Z Zane 16.04.2011

par to čeka lentu piekrītu farmaceitam-nevar tik vienkārši attīt atpakaļ vienu dienu un saprast par kurām zālem saņemts maksājums.. vai tiešām tik grūti čeku paglabāt!?
No otras puses-kā var nekur neatzīmēt, ka par šīm zālēm jau saņemts avansa maksājums?!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes