Mēness aptieka Dolē - bezkaunība

tā tik ir aptieka!
4 aptiekāres pa 20 min. nevar apkalpot 2 cilvēkus. Vai tas ir normāli? Nav jau pirmā reize, ka tā gadās! vienreiz gāju pirkt termometru.
Prasu: "kurš labāks, kuru ieteiktu"(lai gan tur bija gan spirta, gan digitālie un katrs par savu cenu)
saņēmu atbildi: "A viņi visi vienādi"
Prasu: "kā, vienādi? Vienreiz nopirku spirta- to nevarēja "nosist" kā rāda 38 grādus- kā rāda, tā rāda, bet digitālie katru reizi rāda savādāk, un kļūdas pat par vairākiem grādiem!"
saņēmu pilnīgi vienaldzīgu atbildi: "nu jā, tā jau ir!"
Lieki pieminēt, ka termometri maksā aptuveni no 3-5 Ls
tad jau sanāk, ka lai uzzinātu savu ķermeņa temperatūru, tas maksā 4 Ls par vienu reizi! (ar spirta termometru) bet ar digitālajiem tikai aptuveno.

P

A Anna23 03.06.2010

Bet vai garantiju nepajautājāt? Zinu ka aptiekas nedod bet vajag saglabāt čeku un tad varat mēģināt ko darīt lietas labā:)
Man piem:Casio termometrs un zinu ka izplata SIA Rozalinde.

R Renāte 10.06.2010

Tas pats Alfā. Pie kases cilvēki 4, divas aptiekāres. Viena nesaprot, kur atrodas, ko dara un pārvietojas gliemeža ātrumā. Rinda aug.. Otra draiski atlaidusies iekštelpās koķeti runā pa mobīlo nepievēršot nekādu uzmanību pieaugošajai rindai un neapmierinātībai no klientu puses. Pie kases stāvošā arī acīmredzot nesteidzas, jo darba 'ātrums' nepalielinās. Tā teikt, nu gan jau neviens tā uzreiz nost nemirst. Uz aizrādījumu un ieteikumu varbūt ataicināt otru aptiekāri, man ironiski atcirta, ka šobrīd tiek pieņemta prece, ja kas. Ja manu iepriekšminēto otras aptiekāres darbību tā var nosaukt... Lieki piebilst, ka pirkumu neveicu, un manam paraugam sekoja vēl daži. Vai tiešām vēlme izglītot pieņemot darbā lēnus praktikantus ir vērts riskēt ar aptiekas reputāciju?

R Rosaara 28.07.2010

Nu kastad Jums aptieka-tirgus vai lielveikals, ka jaskrien zibensaatrumos???

I ieva 22.09.2010

Spirta termometru vajag nokratit kamer silts! Tā tada nepatīkama nianse. :) elektrisko vajag turet cieši padusē iespiestu, nu tā lai galam netiek klat gaiss. tad ari rezultats būs ticamāks. :) Padusē mums tāda nejauka bedrīte, kurā kārtīgi neiespiezot tiek klat gais..
Nu jā aptieka nav veikals... un dažu cilvēku konsultēšana var aizņet ilgaku laiku.
Nu ir pacienti ar 10 receptēm kas visu satiksmi nobloķe! :D nu ko tur var darīt! Jābūt pacietigiem, iecietīgiem un japagaida.. Vai arī ja steidzami, tad vienmēr taču var iet uz citu aptieku.Lai gan tas varētu aizņemt tikapt laika cik pacietīgi pagaidot rindiņā. ;)

I izi25 07.01.2015

Hmm, pirmo reizi dzirdu, ka aptiekā pārdod spirta termometrus. :) Tad jau nav bbrīnums, ka near izmērīt ērmeņa temperatūru. Vajadzēja mērīt cik grādu spirtam, as mājās. :)