www.sudzibas.lv Mēness aptieka Apkalpošana tikai krievu valodā

Mēness Aptieka - Apkalpošana tikai krievu valodā

Āgrāk ar mēness aptieku nekad nebija problēmas, farmaceiti vienmēr bija laipni un runāja latviski. Nezinu, kas viņiem pamainījās, bet nedēļu atpakaļ ienācu, bija izrakstītas zāles, pienācu pie meitenes, sāku runāt latviski un viņa skatās uz mani un nesaprot, ko es saku. Un principiāli man atbildēja tikai krieviski!
Šodien atkal biju tajā pašā aptiekā t/cminskā, bija jau cita meitene un atkal tas pats. Gribēju pajautāt par vienu medikamentu un viņa neko nesaprata, ko es jautāju un atkal principiāli atbildēja tikai krieviski.
Es nesaprotu, kas notiek. Kāpēc Latvijā, aptiekā, apkalpošana notiek principiāli tikai krievu valodā un ja es nesaprotu krievu valodu, tad neko, jāiet uz citu aptieku tad

Z

V v3r53771 04.04.2022

Jūs nesaprotat, tās ir meitenes no Ukrainas, kuras strādā TC Minsk. Viss ir pareizi.

P Palīgs neskaidrajiem 04.04.2022

Nu noteikti...

A Aljbina 04.04.2022

Latvija pieņem bēgļus no Ukrainas un pieņēmusi lēmumu dot viņiem darba vietas visur, kur tiem ir atbilstoša izglītība. Kā viņi valodu iemācīsies? Mēneša laikā?

Z zeimulis 29.04.2022

Toties tā aptiekā apkalpo tikai klientus ar krievu valodas zināšanām?

V v3r53771 03.05.2022

pagaidām tikai krievu, tas nekas, viss kartība.