Men Solution Plus - Pasutijums

Saksim ar to ka sis produkts NAV-- > Produkti “Men Solution Plus” un “Kapsulas POTENGA Sex Power Increase” nav reģistrēti PVD uztura bagātinātāju reģistrā.PVD uztura bagātinātāju reģistrs ir publiski pieejams PVD mājaslapā: Un tagad es nevaru nekadigi ATCELT Savu pasutijumu jo neviens man neatbild Un maajas lapa nav iespejams sazinaties nearvienu !Komentarus vini ari Nelauj publicet Tikai savus pasrakstitos ar ko nodarbojas administrators

Pa

Ka kacoks 21.08.2015

Es tās lietoju jau divas nedēļas.Izmaiņu nekādu.Ne muskuļu masas ne pazuda liekie tauki uz gurniem un preses.Pietam apmeklēju trenažieru zāli trīs reizes nedēļā!Tās visas ir muļķības!žēl ka naudu iztērēju par velti!!!

Kr kristians84 31.03.2016

[email protected]

Kr kristians84 31.03.2016

Lietoju divus mēnešus. Eju uz zāli regulāri, un redzu ka muskuļu kopējais apjoms ir manāmi pieaudzis. Nav vairs vajadzības pēc proteīna kokteiļiem. Varbūt arī kādam neiedarbojas, vai organisms vienkārši neņem pretī, tomēr es domāju, ka lielākam cilvēku vairumam tas nemaz nevar neiedarboties. Ja sēž dīvānā visu dienu, maz kas mainīsies Uztura bagātinātājs ir ražots ar ideju, ka muskuļiem jādod slodze, nevis jāgaida brīnumi! Lietošu vēl divus mēnešus, un tad redzēšu kāds būs gala rezultāts. Pagaidām rezultāts manāmi pozitīvs.

An anonimais 007 31.03.2016

Kristian, tu laikam esi uzņēmuma aģents vai apmaksāta reklāma? Bildes studijā ar visiem čekiem, ka pirki šīs sūda tabletes, video failiem kā lieto, un bildēm, kā esi mainījies.

Kr kristians84 03.04.2016

Man nav nekāda sakara ar kompāniju. Kādēļ man nevarētu būt pozitīvs ieguvums no kaut kā ko es lietoju? Bildes studijā ar video, un foto un ko tik vēl ne. Varbūt konta numuru un paroles arī tev anonīmais iedot? Negācijas paturi pie sevis. Ā, bet kā gan es neiedomājos, šīs taču ir sūdzības, nevis atsauksmes.lv. Tādēļ tiem kam nav ko teikt, un nav lietojuši, iesaku turpināt neizplatīt nepatiesu informāciju.Tie kas ir lietojuši, un reāli ir saskārušies ar šo produktu, tie var atsaukties. No tādiem komentētājiem kā iepriekšējais skaidrs ka nepatverties nekur.