www.sudzibas.lv MemberShop Viltojums par lielu naudu

Membershop - Viltojums par lielu naudu

Mana līdz šim bēdīgākā iepirkšanās pieredze internetā - Membershop.lv!

Pirms vairāk kā diviem mēnešiem nopirku minētajā veikalā pulksteni, kas tika atsūtīts bojātā iepakojumā, par ko uzreiz informēju rakstiski MemberShop.lv. Pulkstenim, ar, pēc apraksta, "stainless steal" sisniņu, pēc divu līdz četru stundu nesāšanas nogāja pārklājums, lai gan vienīgā mehāniskā ietekme bija ikdienas darbs ar datoru. Meistars pateica, ka siskniņa ir no kkāda lēta sakausējuma, kas nevalitatīvi pārklāts ar citu materiālu.

Man pat Swatch pulksteņi, kas ir pirkti pirms 7 gadiem par kādiem 40 eur šādi neizskatās, kaut gan tika lietoti vairākus gadus un pietiekoši intensīvi.

Pulkstenis, diemžēl, nebija par tādu summu, ko varētu ar mierīgu sirdi norakstīt zaudējumos.
Joprojām ļoti gaidu naudas atgriešanu (jau pusotru mēnesi!) no cienījamā veikala, kurš jau trīs reizies gan pa telefonu, gan e-pastu stāsta ka precizē sazin kādu informāciju ?Atdodiet naudu! Process, kopš pulksteņa nosūtīšanas atpakaļ iet jau vairāk kā pusotru mēnesi! Visu šo laiku man nav ne pulksteņa ne naudas.. Ja prece neatbilst aprakstam - MemberShop.lv - vai jūs pārdodat viltojumus? Vai arī ja prece ir brāķis, jebkurā normālā veikalā nauda tiek atgriezta. Īpaši ja mēs nerunājam par 50 EUR pirkumu!

Sardele 31.01.2017

50 eur tādi arī maksā. Tu vēl zem ūdens pamēģini šito pabāzt. Kārtējais pircējs, kurš pa 50 eur grib dabūt tādu pašu kvalitāti kā oriģinālam izstrādājumam. Gan jau telefons arī Just5.

S Sabīne Kalniņa♥ 22.10.2017

Izlasi uzmanīgi autores rakstīto , runa NEIET PAR 50 EUR !

M MarinaL 01.02.2017

Man arī tāda paša situācija jau 1,5 mēnesi gaidu naudu par pulksteni kurš neiet!

Nymph 10.02.2017

Я столкнулась с похожей ситуаций, приобретая якобы брендовою сумку! Вывод - сайт торгует подделками!

K kamitis221 25.04.2017

Esmu vairākas reizes iepirkusies šajā veikalā. Iepriekšējās reizes viss bija ok. Bet pēdējās divās esmu ļoti vīlusies.

K kamitis221 25.04.2017

Pasūtīju itāļu zīmola Formentini lakādas kurpes. Atnāca parastā kastē nevis oriģinālajā. Zinu, kāds izskatās oriģināls. Vēl šajā pašā reizē pasūtīju meitas kleitu 110-116, bet ielika 98 izmēra kleitu. un aizbildinājās, ka viņi nemaina uz citu izmēru. atpakaļ nesūtīju, uzdāvināju radinieka bērnam.
Šodien saņēmu kārtējo pasūtījumu, meitas legingiem bija ar šķērēm nogriezts izmērs no šiltītes, bet acīm redzams, ka tie nav legingi uz 5 gadu vecumu. ES nezinu, viņi par idioti mani uzskata?
Un cepure, pēdējā lupata, saburzīta, Ķīnas mēsls. Nekad te nepasūtiet neko. Krāpnieki viņi ir.