www.sudzibas.lv MemberShop Tiek pārdotas bojātas preces, kuras netiek pieņemtas atpakaļ

Membershop - Tiek pārdotas bojātas preces, kuras netiek pieņemtas atpakaļ

Uzņēmuma mājaslapā iegādājos ādas Guess somu, pēc pirmā acu uzmetiena izskatījās, ka ar somu viss kārtībā. Pēc preces saņemšanas tā 8 dienas netika lietota. Apskatot somu vērīgāk konstatēju, ka soma aizmugurējā daļā ir sagriezta. Uzreiz sazinājos ar pārdevēju, pēc nedēļas saņēmu atbildi, ka es paziņoju par preces bojājumu pēc 12 dienām (bet reāli tās bija tikai 8), tad viņi var man piedāvāt tikai atlaižu kuponu 10 € vērtībā nākamajiem pirkumiem. Manuprāt, ļoti neadekvāts risinājums, jo šis bija pirmais un pēdējais pirkums šajā veikalā.
Tāpat tiek ignorētas patērētāja tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā.
Nevienam neiesaku iepirkties šajā veikalā, labāk sagaidīt veikalu atlaides un par tādu pašu cenu nopirkt preci veikalā, kurā sniedz garatiju.
Piemēram, savu Guess somu, kuru iegādājos Elkorā, nodevu garantijas remontam pēc GADA, un neviens man neteica, ka to nelabos, jo ir pagājis jau gads, kopš preces iegādes. Soma tika salabota, un tā joprojām perfekti izskatās.

T