www.sudzibas.lv MemberShop Slikts serviss, preces pazaudēšana, nelaikā veikta piegāde

Membershop - Slikts serviss, preces pazaudēšana, nelaikā veikta piegāde

Pasūtīju divus pārus zābaku. Piegāde kavējās uzrakstīju epastu, epastā teica ka drīz tiks piegādāta un atsūtīja nepareizu izsekošanas numuru, kā arī epastā rakstīja ka plānota piegāde 02.09.2021 epasts tika nosūtīts dienu vēlāk. Atradu pati izsekošanas numuru sazinājos ar piegādes firmu. Noskaidroju ka preci nevarēja ielikt pakomātā jo ir izmēra ziņā par liels. Nedz piegādes kompānija nedz membershop par to pabrīdināja. Sazvanīju membershop man pateica ka kaut kad viņi šo problēmu atrisinās un kaut kad piegādās. Beigās pati sazvanīju piegādes firmu un 5 minūšu laikā atrisināju problēmu, kas pēc membershop teiktā nav tik viegli atrisināma un aizņem nedēļu tikai lai noskaidrotu. Uzslava Latvijas pastam un express pastam par ātru atrisināšanu, bet no membershop nekad vairs nepasūtīšu. Briesmīga kompānija ar briesmīgu servisu. Kā arī uz epastiem viņi baigi naski neatbild.

03.09.2021