www.sudzibas.lv MemberShop Slikts serviss, nekvalitatīva prece

Membershop - Slikts serviss, nekvalitatīva prece

Neticēju sliktajām atsauksmēm, jo visi iepriekšējie pirkumi šajā veikalā ir bijuši veiksmīgi. Diemžēl pēdējie 2 pasūtījumi nav īpaši veiksmīgi. Pirms pāris nedēļām saņemtā jaka izrādījās krietni par mazu, nekur preces aprakstā nebija minēts, ka tās ir "mazizmēra". Xl izmērs līdzinājās s izmēram, tajā pat dienā nosūtīju preci atpakaļ. Membershop preci saņēma 19.08.2019. Uz šo brīdi nauda vēl nav atgriezta. Palasot atsauksmes jau sāku baidīties, ka nāksies saskarties ar problēmām, lai atgūtu naudu.
Otra vilšanās - šodien saņemot pasūtītos apavus nākas secināt, ka tie nebūt nav 100% jauni, pirmkārt jau pati kaste ir ar pleķiem, pašu apavu zole ir nobradāta un arī uz purngala ir neizskaidrojamas izcelsmes pleķi. Saprotu, ka preces tiek pārdotas ar lielu atlaidi, bet tik un tā vajadzētu pircējus brīdināt, kāda iemesla dēļ cena ir tikusi samazināta. Šobrīd tā ir tīrākā pircēju maldināšana, jo pircējs netiek informēts, ka precei ir vizuāli defekti.
Kā tad atgriež preces tirdzniecības izskatā - tīras, nebojātas, ja tās tiek piegādātas tādā izskatā kā redzams attēlos.

24.08.2019

I