www.sudzibas.lv MemberShop Slikts serviss

Membershop - Slikts serviss

Pasūtīju preces, nauda noņemta no bankas konta, pēc nedēļas skatos nodaļā "mani pasūtījumi" -
pasūtījumā vispār nav. Pēc tam, ka uzrakstīju visur - Latvijas emailā, Lietuvas - atbildēja, ka nauda būs atgriezta... Pēc 3 dienām paldies dievam - saņemu naudu atpakaļ, nekādas atlaides, kuponus par nesaņemto pasūtījumu nesaņemu... Negribas vairāk pirkt tur

03.02.2021

_ _K_Linda 03.02.2021

Manai draudzenei atsūtīja pilnīgi citu preci nekā pasūtīta un viña vairākas nedēłas pūlējās sazināties un aizsūtīt to preci atpakał. Vińai piedāvāja to darīt par saviem līdzekłiem, jo nav paredzēta bezmaksas atgriešana ja prece nevis nepatīk, bet ir pilnīgi cita.Beigās vińu vienkārši ignorēja un rezultāta nekāda. Es ieteicu vērsties PTAC un ceru, ka tā arī darīs.