www.sudzibas.lv MemberShop Silts serviss un laikā vilkšana

Membershop - Silts serviss un laikā vilkšana

2020 gada decembrī tika pasūtīta prece kas atnāca, bet diemžēl nederēja un 3 dienu laikā nosūtījām atpakaļ. Pagāja mēnesis zvanījām viņiem prasījām kas notiek ar atgriešanu ar ko viņi teica ka noskaidros. Ar to gaidījām zvanu kas arī netika saņemts kādas 2 nedēļas. Zvanījām vēlreiz un viss tā pat gaidot ilgāku laiku. Tad paši sazinājāmies ar piegādes kompāniju un uzzinājām ka prece pie viņiem ir jau nogādāta pāris dienu laikā atpakaļ no izsūtīšanas brīža. Uzzinot šos faktus atkal zvanījām viņiem lai uzzinātu kad dabūsim naudu atpakaļ vai citu izmēru, bet atkal teica ka noskaidros kur ir. Pēc pāris dienām atnāca vēstule ka prece ir nesāta un ir ar lietošanas pazīmēm, kas nebija iespējama, jo tika uzvilkta vienu reizi kur sapratām ka neder. Pagājis bija jau vairāk pa 2 mēnešiem, kur mūs padara par vainīgu un tikai sūtīs atpakaļ mums nederošo preci.
Nekad vairs nepirkšu no šī veikala, kaut arī to darīju patstāvīgi. Saprotu tagad kāda ir attieksme pret klientu.
Vienmēr būsi vainīgs tu.

25.03.2021