www.sudzibas.lv MemberShop Preces neatbilst mājaslapā piedāvātajām

Membershop - Preces neatbilst mājaslapā piedāvātajām

Pasūtīju svītrainas bikses,kurām i-veikalā pie preces apraksta bija auduma sastāvs,pāris bildes,pieejamie izmēri.Tā kā man ļoti iepatikās attēlā redzamais,bikses pasūtīju S izm.par Eur69,99. Kad saņēmu pasūtījumu,biju pārsteigta par bikšu garumu virs potītēm(pretēji attēlā redzamajam!)! Pie tam visi pārējie parametri der perfekti.Zvanīju membershop,operatore apskatīja info par pasūtījumu,piekrita,ka tiešām bikšu garums attēlā norādīts līdz zemei,piebilstot,ka gan jau es gara esot!(170cm!) Viņa informēšot pārstāvjus Lietuvā,lai turpmāk pievieno staru garuma parametrus.Jautāju,ko man darīt.Es varot atgriezt pasūtījumu(par ko man no bikšu cenas atvilks Eur3.00vai Eur4.00!)
Lūdzu,nepaļaujieties uz šī veikala piedāvājumu bez detalizētas informācijas! Arī tad,ja kkāda informācija ir pievienota,tā pilnībā neatbilst preces kvaliatātei!
Diemžēl prece vairs nav piedāvájumā,tāpēc nevaru pievienot attēlu,jo pasūtījuma veidlapā ir ļoooti maza izmēra izplūdis attēls.

E Evane 04.01.2018

Kādu laiku nebiju sūtījusi no membershop! Taču laika ekonomijas dēļ, nolēmu atkal pasūtīt. Iegādājos gultasveļas komplektu, kurai bija arī iespaidīga atlaide. Tas gan nedaudz mulsināja, taču svētku laiks utt., pasūtīju. Pasūtījumu saņēmu dažu dienu laikā. Atverot biju vīlusies, jo pārvalks un spilvendrānas bija pārvalka augšējās daļas rakstā un palags vienkrāsains, kaut kādā neizteiksmīgā krāsā. Padomāju, nolēmu atpakaļ nesūtīt. Pirms lietošanas izmazgāju (~40 grādos) un biju šokokā, tas bija kļuvis kā lupata, rakstam bija izmazgājušās locījuma vietas, tas izskatījās kā vecs gultas veļas komplekts. Materiāls no kā šūts, nekvalitatīvs, nesaprotamas izcelsmes. Reāli sāk likties ka arī membershop sāk atdarināt aliexpress! Pāris gadus atpakaļ vienu gultas veļas komplemtu jau biju aizsūtījusi atpakaļ! Žēl, ka to neizdarīju tagad. Neticiet, ka ar lielu atlaidi saņemsiet, to kas ir bildē, tā ir reāla krāpšana un pakaļdarinājums.