www.sudzibas.lv MemberShop Nekvalitatīva prece

Membershop - Nekvalitatīva prece

Labvakar!

Vispirms gribēju pajautāt, vai kādam ir bijusi pieredze ar šo interneta veikalu? Respektīvi, vai esat saņēmuši nekvalitatīvu preci (ne smakas no oriģināla), sūtījuši atpakaļ un bez problēmām atpakaļ saņēmuši naudu?
Lieta tāda, ka iegādājos it kā oriģinālus sporta apavus, bet atverot kasti konstatēju, ka prece ir nekvalitatīva - izskatās kā no tirgus, šķības šuves utt. Lai salīdzinātu preci, aizgāju uz sporta preču veikalu un apskatīju Puma apavus. Veikalā esošie daudz labāk un kvalitatīvāk vismaz izskatās.

Varētu uzreiz preci sūtīt atpakaļ, bet tā tomēr ir Lietuva un cita likumdošana, tāpēc priecāšos par Jūsu pieredzi attiecībā uz šo internetveikalu.

Paldies!

K

S Sintija Sindi 08.06.2012

Kvalitate apmierina, viss kvalitativs, sutijuma vesture ir pilna sakot ar smarzam un beidzot ar pedejo pasutijumu, kuru veicu-vasaras bilksem ta cena bija leta ar atlaidem diezgan izdevigi pirkumi, esmu sajusma:), nav nekadas vainas.

J juljajulja 03.10.2012

Preci nosutit atpakal ir looti gruti. Meginu jau no 19 septembra to izdarit, pec 3 reizes sanemu e-mailus par "kurjers" bus 2-3 dienu laika, bet nav ne kurjera, ne zvana... Sazvanijos ar ofisu, maksas talrunis, meitene runa, ka sanema tikai manejo PEDEJO atgadinaju par neatbraktu kurjeru un ka, laikam, mani nebiaj uz vietas DARBA DIENAS DARBA LAIKA :)))) smikligi :))) ja ritdien neviens neatbrauks, versos Pateretaja aizsardzibas centra. Lai mocas ar juristiem un papuldus izdevumiem pec tam :)
Ideja: reputacijas tam veikalam nav nekadas.

S santano 07.11.2012

Esmu pasūtijusi svārkus un somu, preces izskatās it kā būtu pirktas kādā tirdu bodītē, bet tāpēc jeu mīļie ir tās baigās atlaides. Latvijā laba prece arī labi maksā.

N N.P. 29.11.2012

Sveiki!
man arī nelāga pieredze, par vērsos Eiropas patērētāju centrā, viņi savukārt vērsās šai centrā Lietuvā - traki iet, kamēr nav kolektīvu iesniegumu, šito bezpredelu no'vērst nav iespējams! Tā ka rakstiet ECC Latvia!

D daigula 14.03.2013

Vienu laiku, es tur pirkos mēnesī vismaz pa 3 reizēm, tagad izvertējot citus i-veikalus, sapratu, ka tur tāds "razvods", ka nu tik turies, kvalitāte šausmīga, varu saderēt, ka nekādu tur nav brenda apģērbu, ved no tuvākās Lietuvas piepilsētas, kur to visu šuj, esmu ļoti vīlusies.

L Liesma 22.09.2013

Membershopā pirktam MORGAN pulkstenim apmēram pēc 4 mēnešiem beidzās baterija. Aiznesu pie pulksteņmeistara, teica, ka 100% viltojums. Par cik pulkstenis maksāja tikai apmēram 30 ls un pēc baterijas nomaiņas iet, nečakarēšos ar atpakaļ sūtīšanu, bet skatīšos stipri aizdomīgāk uz to bodi.
P.S. ar tur nopirktām kurpēm nav nekādu problēmu, ļoti labas.

E Es1234 25.10.2016

Man līdzīga situācija. Pasūtiju Morgan pulksteni(esmu šīs firmas pulksteņus pirkusi Anglijā, Īrijā un ļoti apmierināja viss) bet pasūtītais MSh.pilnīgi brāķīgs un nekvalitatīvs. Sūtiju atpakaķ, teica, ka kurjers savāks, tā arī man to preci nepaņēma un neapmainija un vispār vairs nelikās ne zinis. Attieksme, slikta pret pircēju. Reklāmas smukas, cenas arī vilinošas, bet tā vien izskatās, ka ja esi ko nopircis un prece neapmierina, tas šo internetveikalu vairs nesatrauc, pircējs pats vainīgs.

T Tiesibu kontrole 29.10.2013

Pardod smarzas, kuras razotas PIECUS gadus atpakal!!! Respektivi, pat neatverta veida smarzam ir 36 menesi deriguma termins.
Seit saite, kur ievadot smarzu (vai parfimerijas) "Batch code", parasti iepakojuma apakseja mala, var atrast informaciju par razosanas gadu.

T Tiesibu kontrole 29.10.2013

P pogas 15.04.2014

pretīga attieksme, nepareizas preces atsūta un fakus vēl pie tam.
Reāli apzog cilvēkus. un naudu neatdod.

L Lepnā Lavīze 21.09.2015

Piekrītu, preču kvalitāte briesmīga, reklamē kā zīmolus, bet no zīmoliem tur nav ne smakas, parasta lētā gala tirgus produkcija, pie mums tādu no Polijas ved. Arī vairāk nepērku neko.

K Kristiks 21.03.2016

Visiem komentāriem pilnīgi piekritu, ko raksta šie cilvēki ir taisnība. Drēbes mēdz būt saplēstas. Somai rāvējslēdzēji salauzti . Naudu neatgriez laicīgi ar kavējumiem lidz 20 dienām. Utt.

N Noraa 06.05.2016

Pasūtīju tikai 1 reizi kleitu, tā man nepatika (materiāls un kvalitāte neatbilda gaidītajam). Aizsūtīju atpakaļ - kurjers atbrauca savāca un nebija problēmas - arī naudu atgrieza, tikai zaudēt nācās 4 EUR par piegādi un 3 EUR par atgriešanu.

I Ilis 14.05.2016

Es arī piekrītu, ka attieksme drausmīga, nepasūtiet šajā veikalā, labāk meklējiet preci ārzemju saitēs. Izskatās, ka arī man nāksies vērsties Patērētāju asociācijā, jo atsūtītai kurpei vienkārši nebija siksiņa, Membeshop gan apgalvoja, ka visas preces pirms izsūtīšanas pārbauda. Muļķības, neticiet tam!!!

M Mame 23.07.2016

Šis veikals piedāvā lētus pakaļdarinājumus. Esmu piedzīvojusi vilšanos 2 reizes. Pirmā reize bija, kad nopirku "Šveices kvalitātes katlus", kas izrādījās lēti pakaļdarinājumi - jau pirmajā gatavošanas reizē pa spraugām lija laukā ūdens, pārtika piedega, katu vāki saplīsa. Ar laiku katlus sāka pārklāt rūsa. Izmetu visus, jo palika bail, kas gan tas par metālu, kurā esmu gatavojusi pārtiku... Vēlāk no publikācijām presē sapratu, ka tie ir Ķīnā ražoti īsto katlu viltojumi.
Otrā reize bija no manām mīļākajām smaržām, kuras, ja tic veikala pārdevējai, vairs neražo. Kad ieraudzīju membershop-ā biju priecīga, ka kādu pudelīti vēl dabūšu. Rezultātā - smaržo tāpat, bet pirmās reizes uzpūšot, piedzīvoju stipru dedzināšanas sajūtu uz ādas.
Ja arī kādam pircējam nav svarīgi, ir īsta zīmola prece vai nav, tomēr jāpadomā, vai atdarinājumi nekaitē veselībai.