www.sudzibas.lv MemberShop Neatgriezta nauda, pircēju maldināšana

Membershop - Neatgriezta nauda, pircēju maldināšana

Manas cīņas ar šo leišu bodi sākās pavasarī. No trijām precēm varbūt viena atbilst aprakstam un kvalitātei. Nopirku divus ĀDAS zābakus. Kad dēls "sačakarēja" kājas, kurpnieks paziņoja, ka materiāls ir sintētika -PU. Cīnījos par naudas atgriešanu! 4 pirkumi pēc kārtas vienā piegādē -neatbilst izmēri, citam krāsa, vēl cits - no citas operas. Pēdējais pirkums- ĀDAS soma, kas vakar, kā izrādījās, ir no neilona, bet ādas ir tikai 2 cilpiņas pie roktura. Cena - eur 40. Atvainojiet, bet šī leišu bode MEMBERSHOP ar savu tirdzniecību atgādina lētu prieka namu ar vieglas uzvedības meitenēm vadībā! Neiesaku, no sirds!

Z

K Kode123 20.09.2015

Pilnībā piekrītu, kvalitāte apaviem viņiem pamatīgi pieklibo, un trakums sākas, kad vēlies atgriezt nekvalitatīvo preci, nepieciešams laiks un pamatīga pacietība, jo viņi nav ieinteresēti saņemt atpakaļ savu preci. Vairs neko šajā saitā neiegādājos.

L Lepnā Lavīze 21.09.2015

Piekrītu, mājas lapā viss pa smuko, foto, brendi, cenas nav zemas, bet atnāk reāla tirgus produkcija, tādu mūsu tirgū no Polijas un Turcijas ved! Brendu mantām ir cedeles, apraksti, normāls iepakojums, bet te sānos tikai viena maza zīmīte, nav pat saprotams, kur ražots. Arī vairāk neko nepērku.

A AelitaV 10.02.2016

Pilnīgi piekrītu!

K Kristiks 21.03.2016

Tieši ta ka prece ir Lietuvas tirgus un nemaz nav lielu atlaižu, ka viņi raksta, uz tam rakstītajam atlaidēm mēs ari uzraujamies īstenība tādas pašas ir veikalos. Man liekas ka viņiem ir problēmas un sāk kasīties ar preces atgriešanu kurjers atbrauc ar kavējumu pakaļ un negrib atgriešanu naudu.

S Sandra Bāliņa 29.10.2016

Nauda par preci netiek atgiezta no 08.08.bez iemesla