www.sudzibas.lv MemberShop Neatgriež naudu par saņemto preci

Membershop - Neatgriež naudu par saņemto preci

02.11. 22 tika atriezts sūtījums Membershop ( viss aizpildīts pēc noteikumiem).
Ir kvīts no Latvijas pasts, ka arī oficiāla vēstule no Latvijas pasts, ka sūtījums tika piegādāts jau 04.11.2022 uz Lietuvas noliktavu.

Šodien 24.11.2022 Nauda par preci joprojām nav atgriezta (20 dienas!). Par šo arī sūdzos! Ka neievēro LR likumus.

Zvanot/rakstot ik pa 2 dienām, atbilde viena: risinām, skatīsimies, nodošu info tālāk.. un t.t.

Sakumā informēja ka sūtījums nav saņemts tāpēc naudas nav, kad pieradīju ka tomēr jābūt saņemtam, sūtījumu atrada, bet kāpēc neatgriež naudu: skaidri pamatot nevar, it ka pārbauda, sola pēc 2 dienām atbildēt.. un tā jau turpinās ilgāk ka nedēļu, kaut ko vēl pārbauda... Nauda joprojām nav atgriezta.

Neskatoties uz to, ka www.membershop.lv mājaslapā rakstīts:
Kad saņemšu naudu par atgrieztajām precēm?
Nauda par atgrieztajām precēm tiek nekavējoties un ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienu no dienas, kad esam saņēmuši Jūsu paziņojumu par atteikšanos no līguma. Mēs varam aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad mēs būsim saņēmuši preces atpakaļ vai kad jūs būsiet iesniedzis apliecinājumu par to, ka preces ir nosūtītas atpakaļ, atkarībā no tā, kura darbība tiek izpildīta agrāk. Par atgriezto preču saņemšanu informēsim Jūs ar e-pastu.

Esmu membershop klients kopš šis internet veikals tika Latvijā. Bija dažādas situācijas.. Ja viss kartība, tad sūdzību nav, bet ja paradās kāda problēma, atrisināt ātri/kvalitatīvi nemāk vai negrib.

Vai es varu ieteikt šo internetveikalu? NĒ.
Vairs neko nesūtīšu, jo izskatās ka serviss ļoti pasliktinājās par šo laiku. Ka arī sūdzību daudzums arī ievērojami palielinājas internetā...

Nu ko, membershop, -1 klients Jums noteikti būs.

24.11.2022

D diana 04.01.2023

Starp citu, tikko piedzīvoju ko līdzīgu, arī preci atgriezu ar Latvijas Pasta starpniecību. Un kaut kas nogāja greizi. Starp citu, kad atgriezu preci ar Omnivu, vienmēr viss bija korekti un laikā.
Novēlu Jums atrisināt problēmu! Man viss veiksmīgi atrisinājās, bet bija mazliet jāpiepūlas, arī jāpiezvana uz veikala kontakttālruni, arī LP patraucēju. Bet viss atradās un naudiņu saņēmu.