www.sudzibas.lv MemberShop Neatgriež naudu

Membershop - Neatgriež naudu

Pasūtīju šajā kantorī meteli! Prece tika piegādāta arī krietni vēlāk nekā bija solīts, bet nu labi. Internetā pētot preces parametrus, likās, ka derēs. Kad mājās pamērīju mēteli, sapratu, ka nav mans. Dikti par lielu un karājas kā maiss.1. Februārī saņēmu,2. Februārī no agra rīta jau biju pastā, kur preci noformēja darbiniece un nosūtīju atpakaļ. Visi dokumenti tika pievienoti. Pagāja divas nedēļas, klusums. Piezvanīju uz norādīto telefona nr, kas atrodams internetā viņiem. Viņiem pēc koda uzrādoties, ka prece mūsu lidostā. Labi, sazvanīju eksprespastu un noskaidroju, ka prece jau otrā dienā, tas ir 3. Februārī nogādāta Lietuvā. Zvanīju 16. Februārī. Teica dos ziņu. Pagāja tieši nedēļa un klusums.23. Februārī zvanu atkal, jo e-pastā atkal jautā vienu un to pašu, ko jau telefoniski tiku nosaukusi. Tas laikam laika novilcināšanai.
Preci Lietuvā pārbaudot. Sanāk gandrīz mēnesi pārbauda manu atgriezto mēteli, kuru esmu uzvilkusi vienu reizi pamērīt? ! Un tak rakstīts, ka naudu atgriež 14 dienās, bet te izskatās, ka tas naudas atgriešanas process būs nevis 14 dienas 114 dienas. Ļoti nekorekts kantoris. Starpnieki. Velk gumiju garumā, lai nav jāatgriež nauda. Un tie nav ne 10€, ne 30€, bet gan 46€.
Vairs mūžam pie viņiem neko nesūtīšu. Slikts serviss kādu vien var vēlēties!

27.02.2022