www.sudzibas.lv MemberShop Naudas atgriešana

Membershop - Naudas atgriešana

Pasūtīju preci martā mēnesī, neko nesaņemu, kad redzēju ka pasūtījums jau izdzēsts, saku zvanīt, teic, ka preci nevar piegādāt, nepabrīdinot, jau pasūtījumu izdzēsa, tad jautāju kad naudu saņemšu, teic ka jau ieskaitītā, teicu ka nesaņēmu, aizsūtīju savu maksājuma uzdevumu, kur var redzēt gan maksātāja kontu, gan saņēmēja, izvelējušies savu saņēmēja kontu un ieskaitīja tur naudu un es vel nedēļu skaidroju trijām operatoriem, ka nauda nepareizi ieskaitītā, uz pašu uzņēmuma kontu, galu galā naudu saņēmu, bet neviens neatvainojas par šo pārpratumu un neuzrakstīja kura datuma nauda ieskaitīta.

15.06.2021

Man viss der

Sveiki. Biju pasūtījusi apavus NEW BALANCE . 4 darbdienu laikā preci saņēmu pastā. Un nekādu sūdzību NAV ,varu teikt tikai PALDIES.

S Sudzibas.lv Admin 22.08.2021

S sandritta 14.04.2021
Labs serviss.

Piegāde ļoti ātra.Vakarā pasūtīju preci, otrā dienā jau pakomātā.Tik ātri nekad vēl preci nebiju saņēmusi. Ar preces atgriešanu arī nekādu problēmu, nauda tiek atgriezta kontā. Noteikti iesaku.

S Sudzibas.lv Admin 22.08.2021

Отличное качество. Быстрая доставка.

Здравствуйте. Я прочла много отзывов и они почти все были отрицательные. Но всё равно заказала и осталась полностью довольна качеством и хорошим обслуживанием. Я ставлю 10 из 10 баллов.

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

Заказы делаю в этом интернет магазине уже ооочень долгое время. Все четко и быстро! Возврат денег в течении двух недель. Если уж и случился казус, всегда скидочный купон в знак извинения. Однажды возвращала товар, долго ждала деньги, позвонила оператору...все обьяснили, да, моя вина, не указала код возврата. Я на электронную почту не заходила, а там письма от компании- заберите свои деньги! Только позитив от этого магазина! Согласна с комментом-10 из 10!

C Celtnieku brigāde 01.05.2021
Pārdod iespējami viltotu zīmolu preces

Pārdod ļoti dārgas rotaslietas no kompānijas LIV OLIVER bez sertifikāta, pat bez jebkādas kompānijas birkas, kas apliecina sastāvu, svaru, īstumu

S Sudzibas.lv Admin 17.08.2021

V Viktorija Vandāne 23.08.2021

Man ir cits stāsts - pasūtīju 3 preces, samaksāju, atnaca 2 un skatos ka profilā 3. prece vienkārši izdzēsta. Aizsūtīju bankas izrakstu, kur viss skaidri redzams. Tagad gaidu atbildi. Sūtīju jau agrāk, par kvalitāti - kā kuro reizi, bet šadu klaju krapšanu piedzīvoju pirmo reizi. Tik liels un ilgi strādājošs veikals sāk piekopt interesantu praksi. Neiesaku