www.sudzibas.lv MemberShop Krapšana/lietots

Membershop - Krapšana/lietots

Pasutijumu atsutija izskatas lietots - auskati, sausmiga veida, nevis sudraba krasa bet melna veca, otrie bez jebkadiem papiriem, ieprieks sutiju, viss komplekts bija, tagad itka man lietotus atveda.
Tas ir vel ok, bet velos atgriezt, Sakas trako maja! Nevar pieteikt, ja neesi registrets, vai aizmirsi paroli, nestrada neko nesuta, 10000xx reizes [slēpt]@ sazvanot, apsola atsutit paroli laicigo, nesuta! Aizmirst, atkal zvanu - atkal neka. Un ta pa aplim - - nedelu!
Bet laiks atgriešanai ar kurjeru 14d. Un atkal Sakas.
Reali izglaba tikai zvans no Igaunijas, kad normali atbildeja, paskaidroju, noformeja lapu. Tas kas notiek Latvijas nodala - arprats!

Vairs nevelos nekad sutit [slēpt]@nervu bendešana

22.06.2022

R Renatekk 06.03.2022
Krāpšana

Krāpnieki. Par godu sieviešu dienai, tiek papildus nodrošināta 20% atlaide mājas precēm. Taču spilvens,ko biju jau noskatījusi pa 15Eur,tagad cena nomainīta uz 23.99Eur un ar tiem 20%

S Sudzibas.lv Admin 26.09.2022