www.sudzibas.lv MemberShop Klientu maldināšana

Membershop - Klientu maldināšana

Kādu laiku atpakaļ man jau bija negatīva pieredze ar šo pārdevēju. Vaina bija veikalam un toreiz viņi to atzina. Biju sev solījusi atturēties no pirkumiem šajā veikalā, tomēr nesen nopirku 3 kleitas. Tās visas bija no vienas preču grupas ar norādi "express delivery". Gaidīju, ka visu saņemšu jau nākamajā dienā, kā bija solīts mājas lapā: Apstiprinot pasūtījumu ar šīm precēm darba dienās līdz plkst.15, piegādāsim to caur DPD kurjeru jau nākošajā darba dienā! Pagāja divas dienas, bet kleitu nav. Uzrakstīju e-pastu ar jautājumu - kur ir sūtījums? Pēc pāris dienām saņēmu atbildi, ka vienai kleitai ir ilgāks piegādes termiņš, tāpēc viņi visu sūtīs ilgajā piegādes termiņā (aptuveni 5 nedēļas!). Piedāvāju kompromisu, lai 2 kleitas atsūta tagad, bet trešo esmu gatava pagaidīt, ja nu viņiem tā sanāca. Saņēmu šablona atbildi - ja esat izvēlējusies preces ar dažādiem piegādes termiņiem, tad mēs izsūtam, kad esam saņēmuši visas preces. Es pretī jautāju, kāpēc tad viņi liek preces ar dažādiem piegādes noteikumiem vienā grupā un norāda, ka tai ir express delivery. Atbilde - ja esat izvēlējusies preces ar dažādiem piegādes termiņiem, tad mēs izsūtam, kad esam saņēmuši visas preces.
Apburtais loks...
Respektīvi, viņi maldina klientus un negrib risināt problēmas.
Es no visas sirds novēlu atturēties no iepirkšanās šajā veikalā.

!