www.sudzibas.lv MemberShop Divas pasutijumus ar defektiem nr.13222577 nr.13232227

Membershop - Divas pasutijumus ar defektiem nr.13222577 nr.13232227

Pasūtījumā nr.13222577 uz zābakiem es atradu uz melnajam adām divus baltas traipus bija nosūtīti foto un tik ilgi darbinieki no Lietuvas nevar risināt šo problēmu, otrajam pasūtījumam nr.13232227 uz labajam zābakam trīs vietas trūkst spīdošie elementi, es vairs netaisīju foto prieks maniem tas ir problēmā es neprotu to darīt, tā ka man vecais mobilais un man jāsauc palīgu to izdarīt, tāpēc es šos zābakus atgrieza atpakaļ ka negaidītu prece. Man tādā sajuta ka membershop pērk nocenotas preces no ārzemēm un šeit tos pārdot. Naudu neatgriez savlaicīgi par pasūtījumu nr.13249593 no kura es atteicos uzreiz pēc pirkuma pēc 10 minūtēm, gaidu jau 8 dienas. Loti sarūgta ar pirkumiem no membershop.lv. Larisa dolgova.08101954.

29.09.2020