www.sudzibas.lv MemberShop Brāķēta prece

Membershop - Brāķēta prece

Absolūti ignorē klientu vajadzības. Atsūtīja brāķētu preci. Apavus vilku, lai dotos ceļojumā, taisījos iet ārā no mājas un tiem noplīsa metāls, kas satur kopā sprādzi. Vienkārši pārplīsa. Rakstīju un prasīju atgriezt naudu, nosūtīju bildes pēc viņu lūguma. Kad pati uzbāzos ar jautājumu - kad būs kada ziņa, man piedāvāja 5€ atlaidi nākamajam pirkumam. Rakstīju - jūs jokojat? Tālāk sekoja manis vairakkārt rakstītas vēstules, bet no membershop - klusums. Nekādas atbildes. Totāli zems serviss un uzskatu, ka tas ir šaraškina kantora līmenis,
ko viņiem arī uzrakstīju. Neiesaku tur iepirkties.

19.08.2020

Z

Z Zanīte1 14.08.2020
Nekvalitatīva prece Membershop

Neiesaku iegādāties preces no Membershop! Saņēmu tukšu izlietotu sausu skropstu tušu Collistar. Šīs skropstu tušas jau gadus 8 lietoju un zinu kādām tām jābūt.
Ļoti nepatīkami ka tā krāpj cilvēkus. Protams arī pašai mācība.

S Sudzibas.lv Admin 22.09.2020

Vagons Komā 20.08.2020

Es reiz nopirku spīdīgus zābakus, kas pec menesa saplisa un palika par bomzigiem zabakiem. It ka 30 eiro maksajusi.