www.sudzibas.lv MemberShop Bojāta prece, slikts serviss

Membershop - Bojāta prece, slikts serviss

Pasūtīju membershop.lv zābakus. Kā reiz bija labas atlaides un man vajadzēja ''tancīgus'' zābakus, lai staigātu ar ratiem. Pasūtīju kimberfeet. Ļoti labi, silti. Taču uzvilkti reizes 10 un viņiem atira rāvējslēdzis. Nu nevar tā būt kvalitatīvam apavam. Ok, visādi var būt, rakstu membershop.lv... Viņi pat neatbild. Vispār neliekās ne zinis. ''lielisks veikas''! Tā pat kā vienreiz pasūtīju izmēru un kā izrādījās, tomēr par lielu. Zvanīju operātorei, viņa man tik sarežģīti izstāstīja šo atgriešanas procedūru, ka nodomāju - pārdošu pati tālāk. Labi, ka draudzene izstāstīja, cik viegli tas ir un es atgriezu pašam veikalam. Pieļauju, ka arī speciāli stāsta tik sarežģīti, lai cilvēks nesūta atpakaļ.

D