Membershop - Bojājums

2022. G. Decembrī nopirku acu krēmu "clinique"un "rituals" vīriešu krēmu.
Preci saņemot un atverot to konstatēju, ka abi krēmi ir veci (biezas konsistences, kuru nav iespējams ierīvēt ādā un ar nepatīkamu smaržu)
"clinique" acu krēmu lietoju jau vairākus gadus un zinu kādam tam ir jābūt un kā viņš klājas uz ādas.
Nosūtot preci atpakaļ ar paskaidrojumu un lūgumu izskatīt šo lietu.
Saņēmu atbildi no veikala: preces ir pārbaudītas, pārkāpumi vai novirzes no normas netika konstatēti, atgriešanu pieņemt nevaram, par cik tā ir kosmētika, un tā ir atvērta un lietota/izmēģināta.
Kā var pārbaudīt krēmus to neatverot?

K

Labāk vispār kosmētiku nesūtīt internetā.
Par Membershop zināms, ka ir neuzticams pārdevējs.

Lai gan norādīts, ka tas ir "krēmīgas tekstūras" krēms. Katram jau citādāka izpratne par krēmīgu tekstūru.

K Kristi199 25.01.2023

Jā, viņš ir mitrinošs želejveidīgs krēms, pietiekami blīvu pārklājumu (diezgan pašķidrs).
Šis, kas atnāca no "Membeshopa" ir pārāk biez, kā no ledusskapja izvilkts.
Žēl, ka vairs nevaru pievienot bildi, lai parādītu salīdzinājumam, kādam viņam ir jābūt.

G Gii 26.01.2023

Memberšopā vispār nevajag sūtīt zīmola produktus, jo viss ir pakaļdarinājums. Kosmētika un smaržas jo īpaši stāv ilgi noliktavās un sazin kā uzglabātas.