www.sudzibas.lv Melnā lapa Аферисты

Melnā Lapa SIA - Аферисты

Сегодня получила смс от компании мелна лапа о долге в 17 евро. В смс не указано за что. Позвонила, сказали, что долг с 2017! Года. Хотелось бы узнать, где эти так называемые господа были 5 лет и почему, если я должна, за этот период не сообщили мне об этом долге? Задав этот вопрос по телефону, получила хамский ответ, что они не обязаны ничего сообщать. И то, что я им должна-это моя вина и они подают в суд. Когда прекратится этот бардак с этой хамской компанией?

15.03.2022

Компания получила уведомление об этой жалобе

и

L Lelde Ozolina 16.03.2022

Labdien. Pirmkārt, ja Jūs būtu apmaksājusi līgumu 2017gadā, kad ar Jums tika runāts, šādas situācijas nebūtu bijis. Jūs pārstājāt maksājumus veikt un pirms mēs lietu aizvērām uz laiku Jūs regulāri tikāt informēta, bet maksājumus tik un tā neveicāt. Vai tas, ka palikāt parādā kādam ir mūsu vaina vai atbildība? Un likums neparedz kādā kārtībā mums būtu Jūs jāinformē atkārtoti. Pēc būtības Jūs varējāt saņemt pavēsti par lietas izpildrakstu, kas ir mūsu tiesības pēc Jūsu neveiktajiem maksājumiem un Parādu piedziņas atgūšanas likuma 6pantu. Jebkurā gadījumā Jums ir tiesības vērsties ar šo jautājumu PTAC, bet Jūs šo visu uzrakstat šeit, kas parāda Jūsu attieksmi. Vienmēr visur tiek reklamēts atmaksājiet savus līgumus laicīgi, jo par kavējumu ir soda sankcijas

и Ирина 11.07.2022

Полное вранье, все эти годы от вас вообще ничего не приходило.

о Ольга 16.03.2022

Tas gan mes paši vainiigi ja ir paradi bet jusu kompanija strada kundzes nesakarigas lai ar klientu sarunaties kulturali un kartigi otkart jus prasat lai atdot paradu bet jebkuram cilvekam ir tiesibas zinat par ko tieši parads...man ari bija ta ka es zinaju kam parada un ar to kompaniju sarunajam ka maksaju tiesi vinjiem un beigas melnas lapas darbiniece zvanija un ar draudiem un bljausanu lika maksat caur vinju kompaniju bet es nomaksaju tiesi caur to kompaniju kam biju parada un man sanaca uz 25€ letak ...

Ivo 02.04.2022

O, mlin melīgais kaktu kantoris "melnā lapa".
Nu ko iztirzāti pierādīsim kādi viņi ir meļi un afēristi.
1. Paskatīsimies viņu tiesu praksi https://manas.tiesas.lv/eTiesasMvc/lv/nolemumi Jā, "tiesu prakse" vienkārši fenomināla
2. 2022.gadā, kaut ko kunkstēt par 2017.gadā neapmaksātu līgumu, un kā tad ir ar Civillikuma 1910.p., izrietošu no komerclikuma 406.p. ? :) Jā, es, piekrītu, ka ir senāta lēmums Senāta lēmumu no 2020.gada 3.decembra Nr.SKC-12/2020, atzinumu motīvu 9.4.1. daļā, proti, ka atgādinājums, kurš no kreditora/cesionāra puses ir nosūtīts parādnieka varas sfērā, pārtrauc noilgumu atbilstoši Civillikuma 1905.p., bet tajā pat laikā ir senāta lēmums, kurš skaidri nosaka, ka prasītāja pienākums ir pierādīt šadas vēstules nosūtīšanu, un nekādi unicefi u.t.t. šeit neder, der tikai A/S "Latvijas pasts" apliecinājums, kuri šādu apliecinājumu izsniegs tikai ierakstītas vēstules gadijumā :)
3. Parādu piedziņās izdevumi 17. Eur apmērā atbilstoši PĀAL 6.1. var tikt piemēroti, ja nepastāv STRĪDS par parāda esību, un ir ievērotas MK 61.noteikumu 2.1.p prasības izrietošas no PĀAL 7.1.p. - tie ir 7 eur. + 10 Eur var tikt piemērots par CITĀM PIERĀDĀMĀM darbībām, kas NAV otras vēstules nosūtīšana :))))

Kā jau jebkurš parādu piedziņas kantoris arī melnā lapa manuprāt ir tipiski meļi un krāpnieki :)

и Ирина 11.07.2022

Я вообще не понимаю, как эту шаражкину канторку еще не закрыл КНАБ за нарушения закона и за оскорбление людей?