www.sudzibas.lv Mella.lv Par slāvu matiem

Mella.lv - Par slāvu matiem

Sveicināti!
Vēlējos pieaudzēt matus. Ietica mella.lv interneta veikalu. Slavināja man slāvu matus, tie vislabākie un arī visdārgākie! Domāju, ja jau tā saka, tad taisnība. Protams, ka beigās tā nebij. Iegādājos Slāvu matus 60 ls vērtībā, man pieaudzēja sieviete, kura izgājusi tikai kursus, nav friziere. Kad aizgāju ar šiem matiem pie friziera, man pateica, ka tie nemaz nav īsti!!! Arī pati jūtu, ka nav tik labi, kā bij teikts. Nu ko, iegrābos, mani apkrāpa, neiesaku šos matus un šo veukalu!

D

S Samanta 20.12.2011

piekritu :( kvalitate ir tiesham briesmiga :(

B blond 05.01.2012

miljas meitenes...pietiek ticeet visaam tam mellaam, kuri tirgo slavu matus. Latvijaa taduus 100 % nav. Slavu mati nevaar maksaat tiik leeti. Tie ir ekskluziivi mati. Vinjaas tikai uz pasutijuumu. Un cena sakot no 200 ls par 100 gramiem. Nu neesaat tik stulbi. Kaa par 50 ls juums pieaudzees dabigus matus.
Es zinu ko es rakstu pati nesaaju matus jau 5 gadus...pieredze ir pietiekosha. Izvelos 1 un to pashu firmu - Stelina matus. Vinjas ir vislabakie sava cenu kategorija un kvalitaate ir forsha.

I icebaby 16.08.2013

Man ir jautājums, varbūt kkas zina, vai pēc slāvu matu noņemšanas varēs likt tos pašus matus, ar kuriem biju agrāk? vai jāpērc jaunie? Un vēl, kur tos var iegādāties par labu cenu un kvalitatīvus!?