Mella.lv - mella.lv

Sveicināti!!!
Vēlējos painformēt meitenes kuras vēlas iegādāties matus no firmas mella.lv
Iegādājos Malaizijas matus 2x- un abas reizes diemžēl maksātais neattaisnojās kvalitātē.
iegādājoties matus par 60-, Ls.
Matus iegādājos Guna Nu traki, traki slavināja savu matus ka līdz 3 profilaksēm utt. protams iegādājos arī viņas produktus ko piedāvā viņas salona/veikals, bet nostaigājos 1, 5 mēnesi apkārtējie cilvēki man teica ka mati esot drausmīgi, un ka man labāk iegādāties jaunus, pa cik veikaliņā Klērs mati nebija tādi kādus es velējos, domādama ka nevar būt tik traki, devos atkārtoti pie Gunas Ezes.
Un arī šiem matiem bija tāds pats stāsts.
Mēģināju meitenes brīdināt draugiem.lv portālā, sadaļā Domubiedri MATU PIEAUDZĒŠANA.
Kā jau zināms pats administrators ir Guna Eze, un visi mani veltie pūliņi tika dzēsti + vēl piedevām mani bloķēja un izdzēsa no šīs domu biedru Grupas.
Nesaprotu kāpēc ir tāda attieksme?
Par sevis pārdoto mantu ir jāatbild, nevis jāslēpjas.
Plus ir vēl tāda lieta ka pērkot matus Guna čeku nelabprāt dod. (Šeit būtu jāiegriežas VID)
Skatījos ka domu biedru grupā visi negatīvi komentāri ir dzēsti? laikam jau ir ko slēpt.

Lūgums mīļas dāmas neuzķerieties, jo Dabīgie mati nemaksā tik lēti kā Guna reklamē.
Gan jau ka no kāda e-bay pasūta. (Jo savādāku izskaidrojumu nav)
Rīgā ir citi augstākas kvalitātes veikali, Klērs, un Stellina.

MEITENES JA UN KA EJAT PIE VINJAS PRASIET VIŅAI IEPIRKŠANAS AKTU, VAI KĀDAS PAVADZĪMES LAI JUS 100% PĀRLIECINĀTOS PAR MATU KVALITĀTI.
Vēlot jauku Dienu, Diāna!

D

N niki69 11.01.2012

Sveiki...

No malas skatoties, tik tiesham likas, ka citas firmas velas "izest" Mellu no Latvija tirgus.
Gadu atpakal Mella nopirku slavu matus uz spadzitem un veljoprojam esmu loti apmierinati-mat nevelas, ir dzivigi-pretenziju nav!!! ta nu shoreiz pirms dosanas celojuma esmu iegadajusies Atkal Mellas matus tikai uz kapsulam-Slavu. Nesaju 1.ned. un varu teikt ka vinji ir gandriz ideali-tadi, kadi bija Stellinas-balmain mati pirms gadiem 3-4. Mitri tie veido dabigu loku, ir virgli tos salokot vienkarsi ar kokas palidzibu, dzivigi un loti lidzigi musu Baltijas cilveku matiem pec to strukturas.Gandriz ideali rakstu jo-nepatik tas, ka mellas mati ir (kapsulas) biezi pie saknem un uz gala pusi pariet pakapeniski-tatad gals skipsnai ir shkidrs :( tas tiesam kaitina, jo ja man ir pashai biezi mati tad man sanak vel vairak apjoma, bet gali ir shkidri.
Par apkalpshanu gan neesmu sajusma jo, konkreti blondas sievietes attieksme ir neprofesinala ( vardu gan nezinu). Katru cileku neskatotiesuz vecumu vai kadu citu kriteriju kas attiecas uz klientu saukt uz " TU" ir pilniga necienjas izradisana. Mazliet neaudzinatibas sajuta paliek. Vienreiz aizvedu sabiedriba pazistamu vakara vaditaju izveleties sev matus Mellas salona...nu diemzel pec tas reizes vinja vairs tur atgriestie nevelas. Nu tas ta-pardomat mazliet savu attieksmi pashiem veikala pardevejiem, un darit visu lai es un citi klienti Jusu salona justos patikami un gribetu pie jums atgriesties!!!

Veiksmi...

Dace no UK 16.06.2012

Mīļās meitenes,
Ja pašas nemākat"valkāt"savus pieaudzētos matiņus, tad tā ir Jūsu un nevis salona kļūda. Pati esmu"Mellas" kliente jau 3 gadus, un vienmēr esmu bijusi ļoti apmierināta ar viņu piedāvāto sortimentu. Viena rakstītaja minēja e-bay piedāvātos matu klāstu, nu-nu, ticiet man, arī tie tika izmēģināti, bet nu tos jau grūti nosaukt par Remy Virgin matiem, drīzak jau par zirgu astriem.
Tātad, uzskatu, ja nepatīk-nepērc, bet neraksti muļkības, jo ir tā, -vienam patīk kleita, vienam-meita un tt.
Protams, arī man ir maza ticība, ka matiņiir 100%SLāVU, bet kvalitāte ir ļoooti laba, bija trese, kuru pāršuvu 5!!reizes un mati sliktāki nekļuva.Tagad ir uz US-Tape, mati fantastiski!Ja jau esat tik gudras un ziniet reālo Slāvu matu cenu-ko tad pērkat?! Lai pēc tam varētu spļaudīties?Vai pašām neliekas muļķīgi??
"Mella", neķeriet kreņķi, Jūsu klientu daudzums no tā nemainīsies, tādi ir letiņi, nedod letiņam ēst, iedod otru letiņu.Nu esam mēs tādi, ko darīt?!
Lai veicas!!

Kliente Dace no UK.

S super 04.01.2013

Esmu daudz pirkusi matus mella veikala, ka ari manas darba koleges, un visas esam apmierinatas. un vienmer ieteicam ari citam meitenem kas interesejas, lai brauc uz mellu..
pati esmu pirkusi gan kapsulas, gan matus uz spradzem, kvalitate apmierina...pedejos matus uz spradzem pirku 2012.g.vasara, mazgaju, taisnoju esmu ari 1x krasojusi un viss ok.nesaju veljoprojam, un par kvalitati daudz ko varu pateikt jo maksligos matus nesaju jau 4 gadus.
un par Elitu (no elhair) varu pateikt to pasu ko Guna, macijos ar vinju kopa :D