Mella.lv - mella.lv

Sveicināti!!!
Vēlējos painformēt meitenes kuras vēlas iegādāties matus no firmas mella.lv
Iegādājos Malaizijas matus 2x- un abas reizes diemžēl maksātais neattaisnojās kvalitātē.
iegādājoties matus par 60-, Ls.
Matus iegādājos Guna Nu traki, traki slavināja savu matus ka līdz 3 profilaksēm utt. protams iegādājos arī viņas produktus ko piedāvā viņas salona/veikals, bet nostaigājos 1, 5 mēnesi apkārtējie cilvēki man teica ka mati esot drausmīgi, un ka man labāk iegādāties jaunus, pa cik veikaliņā Klērs mati nebija tādi kādus es velējos, domādama ka nevar būt tik traki, devos atkārtoti pie Gunas Ezes.
Un arī šiem matiem bija tāds pats stāsts.
Mēģināju meitenes brīdināt draugiem.lv portālā, sadaļā Domubiedri MATU PIEAUDZĒŠANA.
Kā jau zināms pats administrators ir Guna Eze, un visi mani veltie pūliņi tika dzēsti + vēl piedevām mani bloķēja un izdzēsa no šīs domu biedru Grupas.
Nesaprotu kāpēc ir tāda attieksme?
Par sevis pārdoto mantu ir jāatbild, nevis jāslēpjas.
Plus ir vēl tāda lieta ka pērkot matus Guna čeku nelabprāt dod. (Šeit būtu jāiegriežas VID)
Skatījos ka domu biedru grupā visi negatīvi komentāri ir dzēsti? laikam jau ir ko slēpt.

Lūgums mīļas dāmas neuzķerieties, jo Dabīgie mati nemaksā tik lēti kā Guna reklamē.
Gan jau ka no kāda e-bay pasūta. (Jo savādāku izskaidrojumu nav)
Rīgā ir citi augstākas kvalitātes veikali, Klērs, un Stellina.

MEITENES JA UN KA EJAT PIE VINJAS PRASIET VIŅAI IEPIRKŠANAS AKTU, VAI KĀDAS PAVADZĪMES LAI JUS 100% PĀRLIECINĀTOS PAR MATU KVALITĀTI.
Vēlot jauku Dienu, Diāna!

D

V Viktorija 25.10.2011

Es arī pilnīgi nepiekrītu ! Pirku pie viņiem aprīlī slāvu matus, augustā pirku jaunus, kvalitāte tāda pati . Ne veļas, nav sausi (man ir blondi mati), mati nekrīt ārā. Kvalitāte + cena ļoti laba, vieni no labākajiem matiem kas man bijuši. Un līmlenta ļoti labi turās.

Un man vienalga vai tie ir Slāvu vai kādi citi mati- galvenais ir teicamā kvalitāte.

Latvietis Latvietim vienmēr būs labākā maize ! Lai jums veicas !

M Marta 25.10.2011

Ko tad Tu Guna tā satraucies ka seedi un lasi sudzibas .lv, ja jau viss ir kartiba tad nekas tads te nebuutu..
par to ka juusu Firma nedod cekus tas ir skaidrs..
Ta ir vienmeer..
Un miiljas meitenes, Guna jau te slavee ka visu var nokartot pazvanot un atnakot uz slaonu, bet...
Kad tas tiek dariits tad jautaa a ceks ir ? KA mees varam zinaat ka tie ir muusu mati ?? :D
un taa viss tiek palaists zudumaa.. jo tak ši firma mella.lv neizdod cekus... ja nu vienigi pajatutasiet pasi.. bet ka zinams peec likuma vinjiem ir jaisniedz ceks ar visu pirkumu, nevis jastaav un jablizinaas kad tad viirelis ALVIS aiz letes iedos ceku...
Skumji.. bet FAKTS

G Guna 25.10.2011

Sveika, Marta, t.i. Inga !

Lai nu kam te nebūtu kauns rakstīt, bet Tev ! Pati zini visu situāciju un no mūsu puses bija ĻOTI pretīmnākoša attieksme, nevajag stāstīt klientiem, ka liec So.cap matus un tos esi pirkusi pie mums ! Tāpēc So.cap matiem tika prasīts čeks, jo NEKAD neesam tirgojuši so.cap matus !!! Nevajag melot klientiem ! Un tās nebija vienīgās pasakas, ko tu biji sastāstījusi !

Un pēc tā, kā esi pieaudzējusi tām klientēm "SO.CAP "matus - TĀPAT TIKA ATGRIEZTA NAUDA 100 % apmērā, JA NEMALDOS- AP 90 Ls- ES TEV ATŅEMTU MEISTARA SERTIFIKĀTU PAR KLIENTU MALDINĀŠANU UN ĻOOOOOOOOOTI NEKVALITATĪVU MATU PIEAUDZĒŠANU !!! Tik briesmīgu kapsulu uzlikšanu NEKAD vēl nebijām redzējuši (kapsulas bija grumbuļainas, neaizkausētas un varēja pat bez šķidruma noņemt, šausmas) KLIENTI UZMANATIES!!

Tev kaut kā aizmirsās uzrakstīt, kad šī situācija tika atrisināta par labu Taviem klientiem ! KAUNĒJUSIES BŪTU !!!

Apbrīnoju, kā tu varēji izvilkt kaut ko no konteksta, neatspoguļojot visu situāciju kopumā !!!

Šādi cilvēki laikam arī šeit raksta savus murgus un apmelojumus !!!

Padomā mazliet pirms kaut ko raksti !

Un es neslēpjos zem nikiem un viltus profiliem kā to dari Tu un citi ! Mums ir uz klientu orientēts uzņēmums, pat Tava situācija tika atrisināta par labu TEV !! Ko Tu tik ļoti aizmirsi pieminēt !

Ar cieņu,
Guna

M Marta 27.10.2011

Ljoti intresanti .. ka man tiek adresets shads teksts bet intresanti palasiit :) jo laikam nesmu vieniga tada kam nedod cekus bet .. ti inga ?
Bet ljoti jauki uzninaat ka man ta nav vienigai .. tadelj 100% nepirktu matus.. un guna p-irms kadam ko adresee, iesaku apdomaat neklasiit visu kas tev bijis ar kautkadam ingam vai vel meiteneem :) tas pierada kada mums ir sis salona slava :)

Z Zanda 31.10.2011

hmm.. Es noteikti butu atgriezusies veikala un prasijusi preci par sliktiem matiem, ja man butu čeks :/ Bet tā kā tajā laikā, kad es pirku Mella neatradas centrā (tiešām neatceros, kur atradas) - un matos pieveda kkads viritis - protams čeku neviens man neiedeva.. Kāda var būt runa par sūdzēšanos?
Iesaku visiem, kas pērk tur noteikti prasīt čeku.. Savādāk tā var būt velti izsviesta nauda par nekvalitatīvu preci..

I Ilze 13.12.2011

Nu lasu un smiekli nāk, staigāju ar mellas matiem jau no jūlija (~ jau 5 mēn)- blondiem, neko īpašu nedaru un mati ir perfekti! Esmu arī paziņām ieteikusi iegādāties tur matus, draudzene nopirka arī jau pasen gaiši brūnus ar sprādzēm- arī perfekti mati. Nesen biju uz profilaksi, plāksnes ļoti labi turās, meistare super. Es brīnos, kas te sarakstīts :) Tas ir sviests ! Ko tik cilvēki neizdomā !

Kad biju nesen uz profilaksi vienā brīdī pat pilns veikals bija ar pircējām, domāju kāds grib parūpēties par to, lai mazākas rindas mallai būtu ! Arī telefons visu laiku zvanīja ! Tā kā klienti viņiem tiešām netrūkst . Esmu mēģinājusi daudz ko, bet šie mati man tiešām vislabāk patīk.

Mella turās !!!

L lsk 16.12.2011

"mati ir perfekti!" ??????????
nu, blin, melo...

O Olga 18.12.2011

Lasu un saprotu ko nozīmē antireklama, bet tā arī ir reklāma...

Nopirku Mellā matus uz sprādzītēm kaut kad martā, mati ir ļoti labi pat ņemot vērā to, ka esmu tos vismaz 2 reizes krāsojusi. Un lietoju es regulāri, taisnoju, lokoju. Tās ir muļķības kas te ir rakstīts !

Esmu sūtījusi no Mellas matus uz ārzemēm- draudzenēm. Nevienai nav pretenziju, matu kvalitāte ir ļoti laba !

Un ja kādam ir kādas problēmas, tad ejat uz veikalu nevis te zem nikiem idiotiski rakstat !

G go 19.12.2011

O-O-O, reklama, reklama...

A Alīna 20.12.2011

Абсолютно не согласна! У меня конечно волосы на заколках, но на качество пожаловаться вообще не могу! От своих не отличить. Моя мама тоже покупала на mella.lv, все ок! Это конечно все индивидуально, но работы Гуны я видела, и всех кого знаю, довольны. Просто неповезло... Так бывает.

K kuskus 20.12.2011

что-то многим не повезло...

P pronto 21.12.2011

a vi zametili, 4to oni iz reklami ubrali, 4to u nih "slavjanskie volosi ''?

G Gunča 21.12.2011

Iesakiet, kur labi pieaudzē smadzenes? Es jums visām izmaksāšu, goda vārds! Tik debīlām vienkārši nu nedrīkst būt!

P pronto 22.12.2011

...

V Vanessa 02.01.2012

Pastastišu, savu jauku pieridzi, ar tiem matiem! Es neesmu no rigas, atbraucu lai man pieaudzēja matiņus labs meisteris.Atradu mella.Pieaudzeju.Pagaja dažas dienas, mati saveļas palika sausi aizmugure.Vajadzeja ķemmet katrus 15 min. Aizbraucu atpakaļ, parunaju ar virieti un Gunu, viņi piedavaja uzlikt citu materialu, labi uzlikam.(šoreiz meistere bija Guna) Aizbraucu atpakaļ majās, un uz 3 dienu (mati vel nebija mazgati) viņi atkal saveļas tapat ka pagašreiz.un vel pie tam, man sapeja galva.Es aizbraucu uz rigu uz citu vietu kur man paskatijas tas lentas, un meistere pateica ka lentas pieaudzeti nepareizi, tapec sap galva.Es atkal zvanīju Gunai lai man atgrieztu kautkadu naudu, runāju ar vitieti, viņš piedavaja atbraukt uz salonu, un prasīja ko es daru ar tiem matiem, ka viņi man visu laiku saveļas .Forši gan!!! Pec tam klausuļi parņema Guna un pateica ka naudas ziņa viņi man var atgriezt tikai 40% no summas! Kur tad palīks parēje 60? Pie mestera kuršnemak izdarit savu darbu! ??? Es ta ari nekur neaizbraucu, nostaigaju ar mella matiem vel 1 nedeļu un noņemu, pieaudzeju citas firmas matus!
Ta ka miļas meitenes padomajet ļoti labi, mati it sliktas kvalitates ķiņešu mati!

Z zane69 05.01.2012

No savas pieredzes - lieku matus pie Gunas kopš 2009 gada ( pielīmējot plāksnītes), nekad neesmu sūdzējusies, nedz par kvalitāti nedz par ko citu. Es domāju daudzas vienkārši nemāk kopt savus pieaudzētos matus, dzirdēts arī ir, ka atnākot zu salonu uz profilaksi un esot tur jau ligzda galvā, sapiņķējušies takā nez. ko jūs ar viņiem darāt, man nekad tā nav bijis :D. Vanessa - nezinu ko tu ar tiem matiem darīji ka tev viņi savēlās un palika pēkšņi sausi :D, protams, vienreiz man ar gadījās, ka pēc ballītes bija slinkums matus pīt bizē, aizgāju gulēt, no grozīšanās mati sapiņķējās - kopš tās reizes vienmēr pinu bizē, kad eju gulēt. Matu līdzekļus pērku tādus, kuri ar taisnojošo efektu, spīdumam un tā, tad viņi nepiņķējas visu dienu un ir smuki . Es arī matus katru otro dienu taisnoju un viņi nav sabojājušies, neviens neapteiks, ka pieaudzēti pat, vienmēr saņemu komplimentus, ka man mati ir smuki - tāpēc iemācieties kopt savus matus no sākuma un tad puksties ten kaut ko. :)

V Vanessa 05.01.2012

Zane, izlasi tekstu vel vienu reizi. Es rakstiju ka problemas bija ar matiem pec 3 dienam pec pieaudzešanas (vel pat nepaspēju izmazgat). Tas nebija pirma, otra un pat treša reizi kad es pieaudzēju matiņus, un tici man bija ar ko salidzinat. Ja pec trim dienam viņi saveļas( ķemmeju katrus 20 min), tad kas ar viņiem butu pec mazdašanas? Es sarakstijos ar meitenem citos saitos, un tur bija pietiekami dauzds sūdzibas par mella matiem, bet diemžel izlasīju es tikai pec tam kad jau pieadzēju. Neko sliktu par Gunu es neteicu, tikai uzrakstiju par viņas darbu kvalitāti, uz to man ir tiesības, jo samaksāju pietiekami daudz naudas! Tagad man ir citas firmas mati (nerakstišu nosaukumu, jo bļausiet ka reklāma) bet matiņi pec daudzam mazg.reizem ir idiala stavokli! Man ir prieks ka tev nebīja problemas, tadas ka man, bet tev jasaprot ka pec tadas pieredzes neviens normals cilvēks neaudzes sev tadus "slāvu" matus !

Eseseseseseseses 05.01.2012

Ja mati ir kvalitatiivi un labi pieaudzeeti, tad neviena no tekstaa un komentaaros mineetajaam probleemaam nerodas. Pati matus esmu pieaudzeejusi reizes 10, vienreiz tos pasus matus 3x (ir kaa profilakse, bet katru reizi mati tika nogriezti iisaaki un peedeejo reizi tie tikai padarija manus matus kuplaakus nevis garaakus) un ZINU, ka tie nedz saveljas, nedz kriit laukaa, arii nekaadas bizes vai speciaalie mazgaasanas liidzeklji nav jaalieto. Vieniigaa lieta, kas jaaieveero, ka uz kapsulaam nedriikst likt kondicionieri. Kvalitatiivi pieaudzeeti mati stabili turas meenesus 4 un tad paleenam, pa vienai saak aaraa krist skipsnas. Taas var savaakt, nomainiit kapsulas, nogriezt galus un mati izskataas perfekti.
Sajaa gadiijumaa skiet, ka sevi atkal ir pieraadiijis vecais teiciens, ka skopais maksaa divreiz. Neejiet meitenes pie taadiem kaktu meistariem, tas nav to veerts..

Eseseseseseseses 05.01.2012

R rudaa 06.01.2012

arii neesmu iipashaa sajuusmaa par mellas matiem.. man ir clip-in, pirku pa 60, ls nav taa mazaakaa naudinja parastai studentei, bet nu :( bija ljoti skumji apzinaaties, ka tomer esmu iegraabusies..peec neesaashanas mati bija kaa slota, jaakjemmee ik peec 15 min, jo savaadak izskataas vnk briesmiigi (neneesaaju katru dienu).. jaa oky, slaveniibas liek matus mellaa, protams, par 300 ls un to tik reklamee, bet jeega, ka parastie cilveeki ar veelas normaali kvalitatiivus matus kuri nav kaa ligzda...
vispaar jau dzirdeeju, ka aizejot matus nopirkt tev vinjus nomeeriis, ja kas nogrieziis utt. a man neka..atnaacu, iedeva, panjeema nauda (cheku neiedeva, protams) un aizgaaju.. buus vsm pieredze.