www.sudzibas.lv Mella.lv Ja Ir Lieka Nauda, Uzdaaviniet Mella Salonam!

Mella.lv - Ja Ir Lieka Nauda, Uzdaaviniet Mella Salonam!

Mana pieredze ar salonu "Mella" un manas domas par to:

No paziistamaam sievieteem esmu dzirdeejusi tikai to negatiivo par Mella salonu. Man bija uzstaajiigi ieteikts tur neiet, un arii pati esmu redzeejusi kaadi citaam meiteneem izskataas Mellas mati peec paaris nedeeljaam.

Arii internets ir pilns ar suudziibaam par sho salonu... bet tomeer biju aizgaajusi (tikai taapeec, ka tur bija lielaaka tonju izveelee nekaa citur, un arii taapeec, ka dziivoju netaalu). Nezinu uz ko cereeju. Taa bija liela kljuuda.

150Ls (!!!) par nekvalitatiiviem matiem, kas knapi 1.5 meenesi notureejaas!

Peec 2 mazgaashanas reizem nebija neesaashanai deriigi - saaka izskatiities peec drediem. Es protu nesaat pieaudzeetus matus un kopju tos ljoti labi - ar speciaali paredzeetiem liidzekljiem, bet Mellas mati ir leets suuds un nekaada kopshana te neliidz. Mati saveljas pashi pa sevi, pat tad, kad ir astee un aiztikti netiek.

Kjemmeet nav iespeejams - puukojas un kriit aaraa. Peec kjemmeeshanas izskataas peec puudelja frizuuras - glushi kaa sinteetiskiem matiem! Kaa vispaar nav kauna rakstiit, ka tie ir "premium" kvalitaates mati!?

Arii darbs bija padariits nekvalitatiivi. Kapsulas bija redzamas un juutamas. Godiigi sakot, es neesmu iipashi prasiigs klients, bet tas jau ir par traku!

Nezinu, kas taa par "garantija", par ko vinji raksta savaas reklaamaas, jo man nekas netika iedots.

Es jau nerunaaju par summu, ko vinji bija piepeasiijushi par matu nonjemshanu! Peec 1.5 meeneshiem tos taa saucamos matus vairs iztureet nevareeju (paskats bija drausmiigs), bet maksaat to summu, ko Mella prasiija par nonjemshanu, arii negribeeju. Atradu citu meistari, kas matus nonjeema 70% leetaak nekaa gribeeja nopleest Mella.

Kad matus njeema nost, pateica, ka normaals meistars tik lielas kapsulas neliktu. Prasiija veel cik ilgi neesaaju... mineeja, ka, droshi vien, esmu jau veikusi kaadas 3-4 profilakses. Kad pateicu, ka 1.5 meenesi, vinja neticeeja, ka mati var tik slikti izskatiities peec tik neilga laika, pat ja tos nekoptu nemaz. Protams, tos bija jaamet aaraa.

Nesen veel biju satikusi pazinju, kas suudzeejaas par Mella matiem. Vinjai - uz plaaksneem "US-Tape". Taas plaaksnes ir LABI pamanaamas un uzreiz var redzeet, ka mati ir pieaudzeeti. Izskataas, ka galvaa saliimeeti daudz plaasteriishi - gan smiekliigi, gan beediigi. Vinja teica, ka asti, vai kaadu citu frizuuru, uztaisiit nav iespeejams; matus var neesaat tikai izlaistus. Vinjai tas "prieks" izmaksaaja veel vairaak nekaa man. Neesaa tikai 2 meeneshus... jau saveelushies un izskataas peec shvammes... jaanjem nost.

Tas ir vienkaarshi bezkauniigi - likt TAADU uzcenojumu matiem, ar tik zenu kvalitaati. Nu, bet skaids tachu, ka tie nav nekaadi Slaavu mati, bet kaut kaadi leeti Kjiinas suudi ar sinteetikas piemaisiijumu.

Visvairaak tracina tas, ka mekleejot PROFESIONAALU meistaru ss.lv, nevar tikt valjaa no tiem Mella sludinaajumiem. Kats otrais - Mella! Visu sadalju okupeejushi! Tikai piesaarnjo portaalu ar saviem meeslem. Labam salonam tik daudz reklaamas nevajag!

Sabaazushi to centraaltirgus karaoke dziedonju bildes savaas reklaamaas, un domaa, ka tagad visi pie vinjiem skries. Tie Okartieshi, vai kas vinji tur skaitaas, ir driizaak anti-reklaama. Ja tie kolhoznieki apmeklee sho kantori, tad ir skaidra viena lieta - NORMAALAM cilveekam tur dariit nav ko. Tos sludinaajumus ieraudziiju tikai tad, kad mekleeju meistaru Mellas matu nonjemshanai.

Protams, ka tur vairs neieshu. Tagad esmu atradusi citu variantu. Neesaaju videejas kvalitaates matus un esmu apmierinaata (kvalitaate labaaka nekaa Mellas "premium" klases "slaavu" matiem).

Viss kopaa man bija izmaksaajis 40Ls (100 skjipsnas uz kapsulaam, 56cm) - kopaa ar darbu un materiaaliem! Mellaa par TO PASHU biju maksaajusi 150Ls!!

150Ls vai 40Ls... ir atshkjiriiba??

Un nevajag man staastiit, ka kvalitatiivi mati nevar maksaat tik maz. Esmu nesaajusi suudiigos Mellas "slaavu" matus, kas it kaa esot "premium kvalitaates un 100% dabiigi", kas maksaaja gandriiz 4 reizes vairaak! Nu un? Kur taa kvalitaate? Tie, kas man ir tagad, man shkjiet labaaki. Esmu tos jau dazhas reizes kraasojusi un izmantoju taisnotaaju katru dienu - mati nav pazaudeejushi spiidumu un nav saveelushies. Domaaju, ka, pirms profilakses, pilniigi droshi varees nesaat pus gadu, un visdriizaak - ilgaak.

Tie, kas aizstaav sho salonu - ejiet uz savu Mellu un daaviniet vinjiem savu naudu. Bet es esmu redzeejusi kaadi vinju mati izskataas citaam meiteneem (nevienu apmierinaatu nepaziistu, un es paziistu daudzas, kas tur ir bijushas), un arii pati esmu nesaajusi tos leetos meeslus un esmu paarliecinaajusies, ka visiem, kas suudzas par sho salonu - ir taisniiba.

Taadus pashus (vispaar jau - daudz labaakus) pakalpojumus var sanjiemt pie privaatiem meistariem - 4 reizes leetaak!

Mella - uzskruuveetas cenas, nekvalitatiivi mati un neprofesionaali meistari.

D Dailis Bezvārdis 12.12.2012

es tā lāgā nesapratu !? Tev ko, matu nav ? Man trīs mēn. vecam bērnam jau bizes var pīt, bet te, plika pļeška ! Tā varbūt ir kāda neārstējama un lipīga slimība ? Man liekas, ka ar to slimību Ļeņins nomira !

Harold 12.12.2012

Mākslīgo ragu-nagu sērga turpinās... Nafig vispār sev ko tādu krāmēt virsū? Izskatās lēti...

Dannii Disaster 12.12.2012

Pipsis un Harold: Man tieshaam bija probleemas ar matiem. Bija izraadiijies, ka manus dabiigi rudus matus balinaat nedriiks. Bija jau par veelu; mati sabojaati, daudzi izkrita, palika pavisam iisi un stipri bojaati. Izdomaaju pieudzeet maksliigus kameer maneejie izaugs kaa bija.

B blond 13.12.2012

Pilniigi piekriitu autoram 100 %. Pati esmu sgaigajusi ar pieaudzetaam matiem jau 5 gadus. Esmu redzejusi looooti daudz meistrarus, matus ar aiztaisitaam aciim varu atpaziit pec kvalitaates. Varuu juums godiigi pateikt ss.lv nav neviena normaala kvalitaativa meistara. Kaa arii ss.lv nav vispaar kvalitaativo matu. Visi tie ss.lv "meistari" vini visi, pilniigi visi perk matus mella vai stelina veikalos. Tie abi 2 veikaali ir pilniigs suuds. Visi tie saucamie premium un luksus lases mati ir no vispopularaka e-bay. Kur tie mati maksa 15 $. tas ir pilniiga krapshana. Kaa arii biju paris reizes meginajusi uztaisiit matus ss.lv pie tas saucamas exthair.lv ...meitene kas tur pieaudze zveroja kaa vini ir 100 % dabiigi. Pec 2 dienam mati saaka nenormali kriit ara. Par menesi visi izkkemejas. Nomaksaju vinjai 120 ls. Par to suudu. Meitenes mekleejes sev matus un meistaruus visuur bet nee ss.lv. Un es godiigi varu Juums pateikt, kaa LAtvijaa NAV slavu matus un nav dabigus matus. Pati esmu vienu reizi dziive redzeejusi 100 % dabigus slavu matus, cena vinjam bila 180 ls par mazu astiiti. Tas nav izdeviigi, izdeviigi ir tikai leeti materiaali. Neviens nedomas par kvalitaati, visiem tikai viena interese cik daudz es nopelnishu no tas letas matus.
Meitenes visiem veiksmi matu piezudzeshana.

Dannii Disaster 14.12.2012

Smiiknja: Haha. Vai tieshaam? Nu, dazhaam sievieteem iisi mati piestaav tiiri labi, bet lielaakai daljai (ieskaitot mani) - tomeer nee.

Blond: Nu, jaa... diemzheel, taa arii ir. Tikai, kaa zinaams, cilveekiem patiik lasiit pasakas, un vinji daudz labpraataak tic saldajiem soliijumiem nekaa logikai. Protams, ka taam Mellaam nevar buut nekaadu dabiigu matu, un veel taados daudzumos. Tas ir nereaali.

Man jau nekas nebuutu pretii, ja taa Mella reklameetu savus matus kaa videejas kvalitaates preci un teiktu klientiem uzreiz kaa ir - mati ir vienreizeejas lietoshanas, nesaashanas laiks ir LIIDZ 3 meeneshiem, un, galvenais, lai neliek tik neadekvaatas cenas par tik zenas kvalitaates preci un tik neprofesionaalu darbu!

Lasot vinju sludinaajumus, tik tieshaam var padomaat, ka vinji paardod kvalitatiivus matus, jo vienkaarshi gruuti noticeet, ka kaads var buut TIK bezkauniigs, lai tirgotu tik leetu un suudiigu preci ar TAADU uzcenojumu!

Varbuut arii eBay, bet driizaak vinji to visu ieved no Polijas - tur tie pussinteetiskie "mati" arii maksaa ap 10Ls (par 100 skjipsnaam). Bet Mella paardod liidz pat 10 reizeem daargaak!

Es jau no pasha saakuma skaidri zinaaju, ka tie nav nekaadi "dabiigi Slaavu mati". Tas, ka salonaa ir tik liela izveele, jau liecina par to, ka taa ir prece, kas naak no konveijera. Savaadaak sanaak, ka visam Indijas regionam nocirta matus un ieveda Mellas salonaa!? Nu nevar tie buut dabiigi mati, nekaadiigi. Bet salona iipashniece uzstaajiigi apgalvo, ka esot... un arii naudu nopleesh kaa par dabiigiem matiem, kaut gan nav jaabuut ekspertam, lai saprastu, ka tirgo feikus, un pie tam - ne tos labaakos feikus.

Es tagad neesaaju liidziigus matus un nesuudzos, jo esmu samaksaajusi 4 reizes mazaak nekaa Mellaa. Cena atbilst kvalitaatei. Pus gadu notureesies un man nebuus zheel to 40Ls. Bet 150Ls par 1.5 meenesi ko nostaajgaaju ar Mellas matiem - taa ir bezkauniiba!