MELLA - Krāpnieku kantoris !!! - Slikts serviss, prece.

Iegādājos pieaudzētos matus par šausmīgi augstu cenu (pāri 600eur) . Nekvalatīvi pielikti, puse slīdēja ārā/krita ārā. Frizieri nedraudzīgi, rupji, iebaidīti no menedžmenta. Naudu atgriezt nevēlējās, tā saucamā 'matu garantijua' par ko viņi runā ir apmāns, mēģinās viltīgi izvairīties no jebkādas atbildības. Uzmanieties, maksimālo cenu mēģina noplēst par darbu kas nav tā vērts. Tur jau tā lieta - latvijā meitenēm tiešām nav žēl naudu ja darbs ir labi padarīts un ir labvēlīga attieksme - ļoti žēl ka šis salons to nesaprot. Draudzene arī pieaudzēja dārgos good hair ar mani reizē, ļoti nelaimīga - sliktākā partija kāda redzēta, vēļās, saus, plāni gali, briesmīgi. Nezinu nevienu meiteni kas būtu apmierināta ar Mellas servisu, darbu, preci.

Iesaku meitenēm pataupīt nervus un naudas maku - meklējiet citur kur audzēt.

R

Kolta 29.03.2018

Vai nebutu ekonomiskak pasai audzet matus?

Z zita2 29.03.2018

Ja varētu izaudzēt, tad neietu uz Mellu!

Sigita Bronze 29.03.2018

600 euro par matiem? varbūt labāk būtu jaunas smadzenes nopirkusi?

A Andy 20.09.2018

Nesaprotu. Tiešām. Esmu Mellas kliente jau 6 gadus. Nevienu reizi nav bijušas problēmas, atskaitot pašā sākumā- kad pati vēl īsti nesapratu, kā šādi mati jākopj. Jo jā- tiem ir nepieciešama īpaša kopšana, ne tāda, kā saviem dabīgajiem matiem. Tad arī bija visas aprakstītās problēmas- velšanās, krišana ārā utt.

Sekojot norādījumiem un lietojot speciālo kosmētiku, viss ir lieliski :) Practice makes perfect

Par viņu menedžmentu nemācēšu neko teikt, nebāžu degunu, kur nevajag. Kvalitāte un serviss apmierina. Frizierītes mīļas un ļoti atsaucīgas.