Meitenes pēc izsaukuma - sliktums

Biju pie meitenēm, un vairāki secinājumi: 1) kvalitātes kritums, 2) cenas cēlušās, bet neko citu tolkam pacelt nevar; 3) dabūju vel slimību gonoreja saucas, ārsts saka ka tagad jāiet ārstēties.

Vai nevarat palīdzet, ko lai dara, vai tiešam vajag ārstēt, moš tāpat ar laiku pāries? Negribas vairs nekur iet, nav ticības cilvēkiem...

E eliotta 27.03.2013

neārstē! Tikai krāniņš ar laiku nopūs, bet tas jau tā!

F fragile_girl 27.03.2013

Ой не могу поржала))) во-первых не надо к таким ходить, а во-вторых презервативом надо пользоваться

A ARNISS 27.03.2013

fragile girl, tebje porzatj, a mne co delatj, hahaha, ... eto bila sutka konecno, no prikolnaja

Dannii Disaster 27.03.2013

Jums vismaz ir pie kaa aiziet! Bet mums (meiteneem)?? Es jau biju gatava kaadam eskortam samaksaat, jo normaalu dzheku iepaziishanaas portaalos dabuut nemaz nevar, bet kur lai meklee!? Vispaar zhopa... no shejienes visi jau izbraukushi, palika tikai galiigi jefinji (un pie tam visi preceeti)!

likumuzraugs 27.03.2013

Gonoreja, tautā to vēl sauc par triperi, ir jāārstē obligāti! Tas ir iekaisums, ko izraisa gonokoks un ja ielaiž, tad būs ļoti lielas problēmas!!! Gonoreja pati no sevis nepāriet! Ja sieviete var nezināt, ka viņai ir gonoreja, tad vīrietim pirmie simptomi parādīsies pēc 3-10 dienām un tālāk būs tikai sliktāk! Tikko no gala sāk pilēt, tā obligāti jāiet pie ārsta, jo ilgāk vilksi, jo smagāka būs ārstēšana!

Dannii, ja Tu meklē vienreizējus piedzīvojumus, tad precētie būs tie labākie. Tāpēc, ka nebūs nekādu saistību un galvenais ir garantija, ka ne ar ko neaplipinās!

Dannii Disaster 27.03.2013

Likumuzraugs: Kaapeec uzreiz vienreizeejus?? Bet sheit (Latvijaa) taadi dzheki, ka, peec vienas reizes, turpinaajumu nemaz negribas! Principaa man vienalga preceets vai nee, bet ar tiem preceetiem paranoikjiem tikai probleemas - no visa baidaas, sleepjas, pa nakti palikt nevar, telefonu neizsleedz, utt. Neeeee, ar taadiem tikai nervus bojaat.

likumuzraugs 27.03.2013

Dannii tad Tev vienkārši nav paveicies un nevajag pēc viena spriest par visiem. Tu laikam trāpīji uz tāda, kas sēž zem sievas tupeles! :-)
Interesanti, no kā precētiem būtu jābaidās un jāslēpjas?
Katrā ziņā nezinu kā citiem, bet man nav tādu problēmu. Es neslēpjos ne no viena nebaidos un pa nakti arī palieku, ja dāma vēlas!

A ARNISS 28.03.2013

Skatos ka šī ir tautai tuva tēma, lai gan es to palaidu kā joku, nu villojieties villojieties...

N Navaruizdomatniku 28.03.2013

ARNISS, tas jau vakar bija skaidrs, ka tavas sūdzības nav īstas... nu vismaz ir tēma, ko apspriest.

Dannii Disaster 28.03.2013

Likumuzraugs, es nespriezhu peec viena. Visi vinji vienaadi, un visi, kaa Tu saki, seezh zem sievas tupeles. Ja taa nebuutu, tad sen jau buutu izshkjiirushies. Un vispaar, prieksh kam vajadzeeja preceeties, ja grib staigaat pie kundzeem? Tikai taapeec, ka it kaa pienjemts? Pashiem savas galvas nav?

No kaa buutu jaabaidaas? No taa, ka sieva piekjers, un ka kaads paziistams cilveeks redzees kopaa ar citu sievieti un saaks runaat. Ja Tu esi preceejies un no taa nebaidies, tad, droshi vien, Tev ar sievu ir vai nu briivas attieciibas, vai nu vinjai pashai ir miiljaakais, un taapeec vinjai neinteresee ko dari Tu.

M Monami 29.03.2013

K krāklis 26.11.2014

Neskumsti, triperis ir tikpat kā iesnas. Neklausi ārstu, viš grib tikai tevi nokāst. Vajag vienu šprici streptomicīna, un būsi atkal kā buciņš.