meistars Džonijs 29921177

Nevar nekādi paļauties uz šī firmas īpašnieka vārdiem. Meistarus, ko sameklēja gaidīju ilgi līdz atradu pati citus. Naudu par materiāliem paņem vairāk nekā vajag, čekus neuzrāda, kaut vai prasīju tos. Viņa materiāli izskatās savākti no citiem objektiem nevis pirkti veikalā, zēnam grūti arī ar skaitīšanu, materiālu cenas lielākas nekā dārgajos celtniecības veikalos, kaut gan saka, ka dabūjis labās atlaides. Varbūt kādam taisa labi, bet naudu prasa neadekvātu un nepilda dotos solījumus. Naudu nedaudz par materiāliem zaudēju, bet esmu priecīga, ka tiku no viņa pakalpojumiem vaļā.

D Dzonijs 03.06.2008

Cenas jums bija no veikala"tapeks" .vajag tacu aizbraukt un salidzinat ja jau gribas rakstit.Un vel varu pateikt ka iepakojuma izskats nemaina ta satura kvalitati.Un vel man skiet ka nevis jus tikat no manis vala(ka jus rakstat), bet gan man darba bija tik daudz ka ka nebija laika jusu30M2.

S Sarmīte 04.06.2008

cik interesanti pēc tik ilga laika atceras kur kas pirkts :) :D :D :D :D nav ko tad ņemt darbus ja zin ka nav laika vai netiks galaa :D :D :D :D smiekli nāk...