www.sudzibas.lv meistare Vārnu ielā. mākslīgās skopstas

meistare Vārnu ielā. - mākslīgās skopstas

Gribu padalīties ar savu negatīvo pieredzi pieaudzējot skropstas pie šīs "meistares". Gājām kopā ar draudzeni, jo nākot divatā tika piedāvāta lieliska cena- 5ls un arī pēc sludinājuma bildēm likās, ka varētu būt normāli. TAČU, iegūtais rezultāts mūs abas šokēja-skropstas bija ļoti biezas, līme piegāzta bez mēra. Likās, ka pieaudzētas nevis pa vienai, bet uzgāzta līme un skropstas samestas virsū. Dažas dienas nocietos, draudzene jau pēc 5 dienām skrēja ņemt nost, es pēc 1,5 nedēļas noņēmu, acis grauza, viss acābols sarkans. Meistare, kas ņēma nost 1,5 h pūlējās, lai kaut cik saglābtu manas skropstas. Vēlos pabrīdināt visas meitenes, neejiet pie šīs meistares Montas Vārnu ielā, ja nevēlaties problēmas ar acīm. Lai gan zemā cena ir vilinoša daudzām, šaubos, ka šai meistarei vispār ir kāds diploms.

C

Ausainītis 18.12.2012

Labāk būtu sev kūša spalvas pieaudzējušas!

L lasma 17 18.02.2013

Loti skumji bija lasít so zinu.
Es pie Montas loti labprat pieaudzeju skropstas. Loti profesionali strádá un loti rúpigi.
Monta ir labs meistars. Manas skropstas taní reizém kad tás lika Monta, turejás 4.pilnas nedélas, un viss bija loti skaisti un rupígi.