www.sudzibas.lv Megazi SIA Apšaubāms darījums

Megazi SIA - Apšaubāms darījums

Vēlos brīdināt par Megazi SIA", reģ. Nr. 42403045580 darbībām. Šis uzņēmums lielveikalos rīko loterijas, kur tiek piedāvāts aizpildīt anketas. Pēc anketas tiek iegūts personas mobilā tel. Numurs. Sia"Megazi" darbinieks zvana cilvēkam (manam audžutēvam) , piedāvā kādu ierīci Veselības uzlabošanai (lāzeru Bioquant Ns, Cena 980,00 euro) . Līgumā raksta-oksimetrs. Atbrauc pie cilvēka gados uz mājām (apgalvo, ka ir medmāsa. Vārds, uzvārds zināms) un cenšas pierunāt iegādāties šo preci, nepaskaidrojot kādos gadījumos to nedrīkst lietot.
Par cik klientam ir lielas Veselības problēmas, viņš piekrīt. Nekavējoties tiek noslēgti 2 (divi) līgumi. Pirmais ar Sia "Megazi', bet otrais ar kādu kredītdēvēju firmu, ko arī mājas pagalmā, noslēdz šī darbiniece.
Cilvēks, kurš mūžu dzīvojis bez kredītiem, tiek viltīgi ievilkts tajā uz 3 (trim) gadiem. Klients apzinīgs un uzreiz pārskaita pirmos divus maksājumus SIA"Megazi" bankas kontā, jo līgumā norādīts konta numurs. Bet pienāk ziņa no kredītiestādes, ka nav saņemts maksājums. SIA"Megazi" klusē, neatbild uz telefona zvaniem un neatskaita naudu atpakaļ. Arī uz maniem zvaniem neatbildēja, kamēr solīju rakstīt iesniegumu policijā. Tikai tad atzvanīja un tika atgriezti pirmie divi maksājumi.
14. Dienu laikā varēja šo kļūdu labot, jo pastāv līguma laušanas iespēja, bet cilvēks to nokavēja. Un arī "brīnumdaris" lāzera aparāts stāvēs nelietots...

I ilrgjefiho 12.08.2021

Agrāk tirgoja putekļusūcējus par 1500 latiem + vēl kredītā. Tirgotāji gan labi apmācīti cilvēkus salauzt. Tad vēl turpmāk vajadzēja no viņiem pirkt maisus tam putekļusūcējam par 25 eiro. Kaimiņš tādu nopirka, ilgi smējos, kaut arī nelaime cilvēkam kad attiet no zombējuma

Dinara33 12.08.2021

Tiešām nelaime! Un, ja vēl maza pensija!
Skumjākais, ka tīkojot pēc peļņas, darboņi apmāna cilvēkus! Vecāka gadagājuma latgalieši ir pārāk naivi un cilvēcīgi.

P plus1Q 12.08.2021

Man vecvecākiem iesmērēja kaut kādu aparātu , kas itkā "caur pēdām izvelk visus netīrumus no organisma" par 1400euro paspēju 14 dienās atgriezt visu. Beigās , kad saprata , ka nāksies to naudu atdot , sākas aizvainojumi "ja kaut kas notiks ar vecvecākiem būšu es vainīgs" , jo itkā manis dēļ nenopirka to aparātu.
Un tur tādi baigi gudrie mēģinat iestāstīt , ka nav tāda atteikuma tiesību...

Dinara33 12.08.2021

Jums paveicās, ka paspējāt 14.dienās! Cerams,ka atguvāt naudu! DAUDZI NEZINA PAR ATTEIKUMA TIESĪBĀM! Brīnos,ka šī kantora darbība nav apturēta! Ko tik netirgo! Izrādas plašs " IZCILU" preču klāsts viņiem...SARGIET SEVI UN SAVUS TUVĀKOS!