www.sudzibas.lv Megashop.lv Slikts serviss

Megashop.lv - Slikts serviss

Zvanīju pirms 2 dienām, interesējoties par salīdzinoši dārgu preci. Veikals teica, ka piektdien būs pieejams, bet nepaprasīja no manis nekādus datus. Zvanu viņiem piektdien, un viņi saka, ka esot man zvanījuši, un es neesot pacēlis.

3x pārbaudīju zvanu vēsturi - neviena zvana nav bijis. Protams, varbūt notika kāda sakaru problēma, bet tādā gadījumā - kāpēc man zvanīja tikai vienu reizi, ja jau nopietni interesējos par dārgu preci? Un kāpēc vajag ņirgāties par mani?

Man atbildot, ka viņi nav zvanījuši, operatore sarkastiskā tonī atbild ''protams''. Piedāvājot niecīgu atlaidi, apsolīja, ka prece būs pieejam pirmdien. Atkal nepierakstīja ne vārdu, ne uzvārdu - neko. Nebrīnīšos, ja preci es nesaņemšu vispār.