Megapressgroup - krāpšana

Silti iesaku nekad neiesaistīties darīšanās ar SIA "Megapressgroup", it īpaši tulkotājiem. Man bijusi iespēja par to pārliecināties personīgi. Saņēmu no viņiem ļoti daudz tekstu tulkošanai. Mani vēl izbrīnīja, ka cilvēkiem nemaz nerūp ne izcenojumi, ne termiņi, ne kas cits. Paldies Dievam, ka iztulkoju tikai vienu tekstu, ko arī viņiem nosūtīju. Uzreiz mistiskā veidā vadība viņiem bija ļoti ļoti aizņemta. Pēc pāris dienām tā saucamā vadība teica, ka tulkojums ir veikts nekvalitatīvi (man ir pietiekams darba stāžs un par savu tulkojumu kvalitāti esmu pārliecināta, jo ar citiem pasūtītājiem nekad nav problēmu), tāpēc viņi nemaksās naudu. Pats galvenais, ka ar to vadību nemaz nevar sazināties. Kad zvani viņiem uz biroju, met klausuli. Vai tas ir normāls uzņēmums?

T The Rolling Stone 04.02.2009

Man arī ir pamatīga tulkošanas pieredze. Teikšu vairāk - šajā kompānijā strādāju par menedžeri. Tulka amats tika atvēlēts arī man, jo kompānijā tikpat kā nav neviena gramatiski pareizi rakstoša cilvēka. Uzreiz pēc aiziešanas mani nepabeigtie darbi, cik saprotu, tika nosūtīti Jums :)

Jā, starp citu, mani tulkojumi arī tika atzīti par nelasāmiem, kaut gan vairākas valsts nozīmes mājas lapas dzīvo un veiksmīgi tiek lasītas ar manu "nelasāmo" latviešu un angļu valodu. :)))

: :) 04.02.2009

A kto tam seichas v rukovodstve??

T The Rolling Stone 19.02.2009

Kak vsegda Elena Sikorski sobstvennoj personoj.

M Murka 20.02.2009

Zhalj, chto svoi finansovie problemi oni reshajut takimi metodami...

I Inara 20.02.2009

Paldies par šādiem brīdinājumiem! Esmu tulkotāja. Tagad, pirms uzņemos tulkot potenciālam klientam, vismaz šeit un Google pārbaudu, vai nav kādu atsauksmju. Mums visiem ir dārgs mūsu laiks! Veiksmi!

0 007 27.03.2009

Не удивительно.

Это совершенно стандартная модель поведения руководства этой компании.
Экономят каждую копейку на любом сервисе, при этом руководительница хвастается своими "достижениями" в латвийском бизнесе :)

Так что не связывайтесь, даже если вам будут обещать золотые горы.

T Tatjana 25.06.2009

Могу лишь согласиться с вышесказанным. Компания не только жестоко обманывает своих работников, но и клиентов, и поставщиков. Ни в коем случае не связывайтесь с компанией megapressgroup - если вам повезет и вас не обманут сразу, то сделают это позже, предварительно еще содрав кучу денег.

A Anna 18.10.2009

šausmīga organizācija - tam "super" žurnālam būtu jāiznāk katru otro mēnesi, bet es saņemu šogad katru žurnālu ar vismaz 1-2 mēnešu kavēšanos
cik esmu zvanījusi viņiem - vienmēr ir attaisnojums lauzītā latviešu valodā, ka tūlīt tūlīt nākamnedēļ žurnāls būs pastkastē

A Alise 27.09.2010

Jelena Sikorski chakaree ne tikai tulkus... Ja Juus pats(i) sev esat svariigs(a), neiesaistieties vispaar nekaadaas attieciibaas ar sho personu! Gadi iet, bet tajaa kompaanijaa nekas nemainaas... :(

B brit 14.01.2011

A u nih ofis do sih por v etoj pozornoj kvartire??

N natalisky 12.06.2012

Это случайно не та фирма, что находится на Dzirnavu 13? Мне сегодня они написали и хотят что бы я приехала к ним на собеседование по поводу работы дизайнера. Вот решила посмотреть, что за фирма и теперь в шоке... Как-то не хочется нарваться на нечестную компанию, тем более что есть уже опыт с одним очень нечестной компанией.