Medsan.lv - Blēži

Pasūtīju dezinfekcijas salvetes no medsan.lv. Jautāju, cik iepakojumi ir vienā kastē, atbildēja, ka 10. Atsūtīja ļoti operatīvi rēķinu, 103,46 euro vērtībā, kas tika atmaksāts. Drīz vien zvanīja atkal, sakot, ka paskatījies un kastē tomēr ir 20 iepakojumi un došot tos ar 30% atlaidi. Atsūtīja arī otro rēķinu 80,47euro vērtībā, arī to atmaksājām. Piegādi organizēja caur omnivu, bet nu jau vairāk kā divas nedēļas pagājušas un nekādu ziņu. Omniva parasti pabrīdina, ja pasūtījums kavēsies, bet šoreiz nekā, līdz ar to var secināt, ka omnivai sūtījums nemaz nav nodots. Kad centos sazvanīt pārdevēju, telefons vienmēr izslēgts un ja tomēr paceļ, tad aizbildinās, ka šobrīd atrodas noliktavā un pārzvanīšot pēs stundas, kas protams nenotiek. Cenšoties sazvanīt atkal, telefons izslēgts un neatbild. Uz epastiem arī neatbild, vispār nekad nav sasniedzams. Lūdzu neuzķeraties uz šiem krāpniekiem un neko nepasūtiet no medsan.lv lapas.

K

H HP2 19.04.2021

Izskatās ka uzsākts maksātnespējas process https://www.firmas.lv/profile/medsan/45403053689