www.sudzibas.lv medicine.lv krāpnieciska apkalpošana

medicine.lv - krāpnieciska apkalpošana

Atverot vortālu medicine.lv, kur runā par dažādiem medicīnas jautājumiem, ieraudzīju, ka viņiem ir interneta veikals, kur pārdod uztura papildinātājus un skaistumkopšanas preces. Pasūtīju. Tikai ar priekšapamksu. Interese par klientu zūd, tiklīdz saņemta nauda. Zvanīju pēc nedēļas- izrādās, ka dažu preču nav un mēnesi nebūs? Laikam bija paredzēts, ka klusējot gaidīšu mēnesi. Kad atveda to, kas ir - bez pavadzīmes un čeka, viena prece bija samainīta un man "iesmērēta". Pamanīju tikai jau kurjeram aizbraucot. Viss ir ierīkots tā, lai klients nekam nevarētu izsekot. Naudu par nesaņemto preci solīja pārskaitīt nākošajā darba dienā. Kad nedēļa bija pagājusi, nekas vēl nebija pārskaitīts. Kā kaut kas tāds var eksistēt un darboties?

V

M Me 21.11.2010

Mūsdienās kādam vēl maksās uz priekšu?! Jocīgs esi? Palasi par iepirkšanos internetā šeit: http://salidzini.blogspot.com/2010/11/ka-butiski-samazinat-terinus-ar.html