Tatjana Čurilova / ģimenes ārsts - Attieksme

Sveicināti!
Mēs jau labu laiku cietāmies ar šo ģimenes ārstu, es personīgi pie viņas biju pāris reizes, jo bija liela vajadzība, bet es labāk aizeju uz slimnīcu un tur visu pārbaudu nekā eju pie šīs ārstes. Viņa ne tikai- bremze, ka rindā (ar pierakstu) man jāgaida vairāk par 30min, bet arī pēc gaidīšanas man nācās klausīties ļoti daudz aizvainojumu (man ir nedaudz liekais svars), liek man kāpt uz svariem un pēc tam tik jāklausās-:"tu zini cik resna tu patiesībā esi?"
Vienreiz atnācu no 2 nedēļu slimošanas slimnīcā- visas analīzes bija nodotas, bet viņa mani nosūtīja uz atkārtotām analīzēm-kuras nemaz nebija vajadzīgas (tika veiktas jau slimnīcā)
Un kad es pateicu, ka slimoju ar difteriju- viņa nobrīnījās, pateica, ka tadas slimības nav un kad parādīju visus papīrus no slimnīcas, viņa paņēma grāmatu un lasija, kas tas par briesmoni bija. :( mana mamma un brālis iet regulāri, jo mana mamma ir 1 pakāpes invalīde un katru reizi gandriz iziet no kabineta ar asarām. Neiesakām šo "ārstu"

W WtfF 24.05.2018

бегите от такого врача, и родных отвадьте
медицина в полной жопе