www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Pulss 5 Līga Beijere Ģimenes ārsts

Pulss 5 - Līga Beijere Ģimenes ārsts

Добрый день! Хочу пожаловаться на семейного врача лигу бейере, она неадекватная старая и глупая врачиха. Работает она в поликлинике пульс 5, от всех болезней выписывает ибуметин. У человека рак, а она говорит пей ибуметин, это как вообще??? Нормально??? ее пора списать давно! Почему такие врачи вообще работают в поликлиниках??? Запомните ее имя, лига бейере

I

N ndeta 06.07.2015

Jums nav kauns rakstīt publiski tādus apvainojumus? Pat tad, ja ārsts savā darbībā ir kļūdījies, viņš nav pelnījis tādus vārdus! Varbūt, ja kādreiz atnāksiet pie viņas ar citādāku, labāku attieksmi, pret Jums arī izturēsies labāk!

P Plan Shete 13.03.2017

Briesmīga ģimenes ārste, pie kuras ir jāsēž stundām, pat ja ir konkrēts pieraksts. Bet kad beidzot esi ticis, attieksme ir briesmīga, pavirša un nelaipna. Nerunājot jau par asistenti, kas ir ar viņu kopā. Pretīga vecena! Neisaku nevienam pie viņas iet!

W WtfF 24.05.2018

это не та двинутая, что пугает мол "не пейте парацетамол - умрете!" дуры кусок))