www.sudzibas.lv Medicīnas centrs Pulss 5 Boriss Kagans- ķirurgs

Pulss 5 - Boriss Kagans- ķirurgs

"PULSS-5" poliklīnikā, kas atrodas Lāčplēša ielā 38, strādā ļoti slikts un Es pat teiktu neprofesionāls ķirurgs BORISS KAGANS. Attieksme pret apmeklētāju vispār nekāda(teiksim, kā padomju laikos, nogriezt, noraut...)! Viņš man noņēma pirkstam nagu, kaut gan esmu pārliecināta, ka varēja izārstēt bez naga noņemšanas. Protams, ka gribēja, lai par procedūru maksāju uz rokas (skaidri to nepateica, bet to varēja saprast). Lai cik slikti pēc tam jutos, gāju maksāt kasē 20ls. Paši zinat, ja ārsts ir labs, tad samaksāsiet uz rokas un vēl, pat pa virsu iedosiet. Kaut, gan zināju, ka vairs pie viņa neiešu uz vienu pārsiešanu aizgāju, un ar to, arī viss. Kad Es viņam prasīju- Vai man ir jālieto kāda smēre uz noņemtā naga?, tikai tad, viņš pateica, ka jā, un uzrakstīja uz lapiņas kādu smēri smērēt, bet kā izrādījās to vispār nevarēja smērēt!!! Kā ari vajadzēja taču izrakstīt kādas zāles lietot pret iekaisumu un sāpēm, to arī viņš neuzskatīja par vajadzīgu.
Protams, ka aigāju pie cita ķirurga( citā poliklīnikā), kurš, tagad ārstē viņa sastrādāto darbu. Un bija drusciņ izbrīnīts par Kagana ārtēšanu un attieksmi pret pacientu!

R

N nati 08.06.2009

Ļoti labi Jūs saprotu, jo biju tieši tādā situācijā, manam bērnam (12 gadi) arī noņema pirkstam nagu, kaut arī izradījas ka varēja iztikt bez tā, tagad viņam kajas pirkstā aug briesmīgs nags sadalīts uz divam daļam, bet pirksts sāp pat šodien, neskatoties ka nagu norāva jau 4 gadus atpakaļ, ka arī bija izteikti bridīnājumi no ārsta, ka var būt komplekācijas gadījumā var zaudēt pat kāju!!! Protams komplekācijas bija, jo savu darbu viņš slikti izdarīja, no sakuma nagu lauza uz sīkiem gabaliem un tad rava nost no pirksta utt. Paldies Dievam nekas briesmīgs nenotika, ja neskaitot to, ka palika dziļas rētas un sakropļots lielais kājas pirksts (prostams bez zeķem viņš tagad nekur neiet).
Diemžel tādi mūsu valstī ir tie ķirurgi un ārsti! Varu ieteikt ja ir tāda situācija, ka kaut kas noticis ar nagiem (jo īpaši kajās), tad aizejiet pie dažiem ārstiem, lai uzzinātu ko teiks viens un cits un tikai tad piekritiet, ja ir nepieciešamība tāda veida operacijai! Un pie ši ārsta neiesaku griezties vispar arī es, ja viņam ir tādas ārstēšanas metodes!!!

P pufa 08.06.2009

Varbūt vajadzēja uzreiz visu pirkstu noņemt, lai tik ilgi nav jāmokās sāpēs.

U Uģis riktigais 08.06.2009

Jauuu, ...sāp taču!

E Endija 09.06.2009

A ko Tu autorīt gribi no krievu daktera?Es pie tādiem vispār izvairos iet, tik pie latviešiem eju, vismaz zinu, ka problēmu nebūs.Bet...krievs ir un paliek krievs.

. ....kl 09.06.2009

Kāda starpība krievs, latvietis vai ebreijs? Pirms kautko tādu darīt, vajadzēja ar vairākiem ķirurgiem pakonsultēties. Tas nav pumpu izspiest!

R Rita 11.06.2009

Tautībai nav nozīmes! Biju pie krieva ķirurga un cepure viņam nost kolosāls ārsts, kas prot savu darbu, atšķirībā no KAGANA. Un, lai pakonsultētos ar vairākiem ķirurgiem, bez nosūtījuma pirmā vizīte maksā no 17.00-18.00 ls, tā kā šaubos vai daudzi to var atļauties! Un ģimenes ārsts mēnesī var dot TIKAI 1 norīkojumu!

E einšteins 22.10.2010

Es pie viņa (Kagana) biju, nekādu problēmu. Besī ārā šitie princesīšu izgājieni.Tur netā piespieda, neto smēri iedeva.

I inga 13.04.2011

Es biju pie dr.Kagana uz konsultaciju sakarā ar kaulinjiem uz kajam, man viss tika siki un profesionali pastastits, kur, kas un pie kā jagriezas lai no sis nelaimes tikt valja nekadu papildus maksu no manis nenjema iznjemot pacienta iemaksa 3 ls un viss un pat painteresejas vai nesap staigajot un izrakstija pretsapju tabletes, [slēpt]@Es domaju ka ārsti ari ir cilveki un ne katru dienu vinjiem, ka ari jums, ir labs garastavoklis!

P piiika 01.10.2012

Es gāju pie Kagana, kad bija lauzta roka. It kā, parasti katru reizi taisa rentgenu, lai redzētu vai roka pareizi aug kopā, bet viņš to neuzskatīja par nepieciešamu, tikai pēdējā reizē uztaisīja rentgenu, teica- nu, jāpaskatās vai saaudzis normāli. Nepatika viņš kā ārsts.

Minesota 01.10.2012

Boriss Kagans... tas taču nav krievs, bet ebrejs.

A A..A 24.04.2013

Lai nu ko, bet Kaganu neiesaku. Ir arī labi ārsti un ķirurgi, bet ne šis.
Neesmu izlepusi, bet tomēr būtu normāli, ja ķirurgam pie graizīšanas netrīcētu rokas. Ir tikai normāli un godīgi, ka visi maksājumi iet caur kasi nevis viņam uz rokas piķot tos 29 Ls. Un ir tikai normāli, ka pasaka kā turpmāk vajadzēs aprūpēt to, kas nu ir sadarīts/sagraizīts. Attieksme... varētu būt labāka. (Kaut gan tā šausmināšanās no māsiņas puses par manām rētām bij stulba un paša daktera ārkārtīgā interese arī, tā tomēr nav ārstu darīšana, ja tas neattiecas uz manu turpmāko veselības stāvokli.)